Aşı hakkındaki fikrim, pek çok insanı hastaneden uzak tutuyor gibi görünüyor. Toplumdaki birçok savunmasız insana, COVID ile enfekte olurlarsa muhtemelen hayatta kalacakları konusunda gönül rahatlığı verir. Elbette bazı insanlar buna kötü tepkiler veriyor, tıbbın çoğu böyle çalışıyor. Aynı zamanda deneyseldir ve kendinizi güvende hissetmiyorsanız, almamanızı tavsiye ederim. Birkaç yıl içinde haklı olduğun kanıtlanabilir, sadece henüz bilmiyoruz. Virüsü yaymanızı engellemez, bu yüzden almamak tartışmalı olmamalı. Sizinle aynı olmayan herkesin aptal olduğunu düşünüyorsanız, o zaman büyümeniz gerekir.

13 Comments

1. Bu konu : ” Gerçek aşı tartışması ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 78

2. Samsun dan kimler var. Gerçek aşı tartışması . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler , memo – 314

3. Muğla dan kimler var. Gerçek aşı tartışması . Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 360

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek aşı tartışması ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 183

5. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

6. Bu konu : ” Gerçek aşı tartışması ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 396

7. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Trabzon merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 17:53:58

9. Erzurum dan kimler var. Gerçek aşı tartışması . Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 303

10. Çorum dan kimler var. Gerçek aşı tartışması . Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 338

11. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

12. Bu konu : ” Gerçek aşı tartışması ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 308

Write A Comment