Gerçek bilgiye sahip olan var mı?

Bu L v R saçmalığı çok can sıkıcı ve hayatım boyunca, tüm bu siyasi aptalların neden ilk komplo dosyasını unuttuğunu anlayamıyorum. Her neyse, tüm gerçek gerçek insanlarıma, gerçekte neler olduğuna dair bilgi nerede. Gezegen tuhaf bir enkaz alanında seyahat ediyor, orada sahte bir virüs var ve herkes iki yaşlıdan bahsediyor. İyi şeyler nerede?

“Gerçek bilgiye sahip olan var mı?” üzerine 26 yorum

1. Ağrı dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 173

2. Siirt dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . Selamlar web siten inanki iyi, facebookta paylaştım , ali – 251

3. Bilecik dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 312

4. Muğla dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 455

5. Bu konu : ” Gerçek bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 343

6. Giresun dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . Selam siteniz yeminle çok iyi, saolun , ahmet – 438

7. Kırıkkale dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 5

8. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 29-12-2020 23:24:52

9. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan harbiden iyi, face de paylaştım 05-01-2021 07:13:28

10. Bu konu : ” Gerçek bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 20

11. Denizli dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 72

12. Bu konu : ” Gerçek bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 459

13. Yozgat dan kimler var. Gerçek bilgiye sahip olan var mı? . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 303

14. Bu konu : ” Gerçek bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 219

15. Bu konu : ” Gerçek bilgiye sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 476