Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak

Hangi şeyler, idiler veya kavramlar kendilerini savunamazdı?

TPTB onları sansürlemek zorunda kaldı çünkü bir aslandan farklı olarak gevşediler ve kendilerini koruyamadılar ve biz komplo teorisyenlerini parçaladık. Mecazi anlamda.

Bir şey üzerinde olduğumuzu kanıtlıyor mu? Tamamen yanlış olsaydık bizi sansürler miydi? Konfor için kapanacak mıydık?

Bilmeme izin ver. Geçmiş şimdi gelecek…

“Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak” üzerine 93 yorum

1. Uşak merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım 09-04-2020 06:56:45

2. Mardin merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 09-04-2020 09:05:53

3. Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 09-04-2020 09:28:57

4. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 15:08:55

6. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 02-05-2020 10:51:27

7. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, tebrikler 04-05-2020 16:22:12

8. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım 06-05-2020 13:53:45

9. Sinop merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-05-2020 21:01:49

10. Afyon merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:47:41

11. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 28-05-2020 03:33:17

12. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2020 04:55:20

13. Kastamonu merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-06-2020 17:27:21

14. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 23:27:17

15. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 13:31:43

16. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler 09-08-2020 16:10:38

17. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2020 19:49:27

18. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 07-10-2020 23:00:17

19. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 324

20. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 263

21. Aydın dan kimler var. Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 500

22. Kırıkkale dan kimler var. Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 441

23. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 256

24. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , ali – 101

25. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 267

26. Hatay dan kimler var. Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak . Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 268

27. Nevşehir dan kimler var. Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak . Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 92

28. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 31-12-2020 16:59:08

29. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 455

30. Bu konu : ” Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak ” çok güzel. Selamlar siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 29

31. Edirne dan kimler var. Gerçek bir aslan gibidir. Bunu savunmak zorunda değilsin. Bırak gitsin ve kendini koruyacak . Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 211

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link