“Büyük kamu yardımı olmadan, özel çıkarlar ve açgözlülükle turbo beslenen geç aşama sömürücü kapitalizm çoktan ölmüş olacaktı. Şu anda hükümet ve akademi salonlarına hakim olan dar makroekonomik düşünce türü, ana babasını çeşitli şekillerde azarlayan ve kınayan basit fikirli bir genci çağırıyor, sadece fikirleri, parası ya da desteği kalmadığında eve, defalarca gelmesi. Boeing, Goldman Sachs, Bank of America, Exxon – bunların tümü kamu kurtarma, vergi indirimleri ve sübvansiyonlar olmadan iflas edecek. Özel sistem her çalıştığında kendini bir krize sürüklediğinde, kamu fonları onu kurtarır – mevcut krizde, trilyonlarca dolarlık ayarına kadar. (-) kazançları özelleştiren ve maliyetleri toplumsallaştıran akıllı bir makinedir. “

Sam Haselby

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla çok iyi, tebrikler , memo – 126

2. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım

3. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 14:39:58

4. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 8

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 128

6. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 18:46:02

7. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Sivas merkezden ben emin. Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:38:12

9. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 103

10. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 109

11. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 306

13. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 07-03-2021 12:49:23

14. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 351

15. Merhaba herkese web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Aydın dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 53

17. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 393

18. Isparta dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . Merhaba herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 70

19. Eskişehir dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , – 429

20. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Bartın merkezden ben ali. Selamlar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 25-04-2021 17:26:26

22. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun 01-05-2021 19:19:59

23. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, tebrikler , – 382

24. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

25. Erzincan dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . Merhaba herkese sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 364

26. Niğde dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun , – 136

27. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , – 18

28. Kastamonu dan kimler var. Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. . selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 159

29. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 186

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link