“Büyük kamu yardımı olmadan, özel çıkarlar ve açgözlülükle turbo beslenen geç aşama sömürücü kapitalizm çoktan ölmüş olacaktı. Şu anda hükümet ve akademi salonlarına hakim olan dar makroekonomik düşünce türü, ana babasını çeşitli şekillerde azarlayan ve kınayan basit fikirli bir genci çağırıyor, sadece fikirleri, parası ya da desteği kalmadığında eve, defalarca gelmesi. Boeing, Goldman Sachs, Bank of America, Exxon – bunların tümü kamu kurtarma, vergi indirimleri ve sübvansiyonlar olmadan iflas edecek. Özel sistem her çalıştığında kendini bir krize sürüklediğinde, kamu fonları onu kurtarır – mevcut krizde, trilyonlarca dolarlık ayarına kadar. (-) kazançları özelleştiren ve maliyetleri toplumsallaştıran akıllı bir makinedir. “

Sam Haselby

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla çok iyi, tebrikler , memo – 126

2. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 14:39:58

3. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 8

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 128

5. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 18:46:02

6. Sivas merkezden ben emin. Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:38:12

7. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 103

8. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 109

9. Bu konu : ” Gerçek bir derin devlet komplosu: Başarısız olamayacak kadar büyük şirketler için kamuoyu iyi niyetimiz karşılıklılık olmadan nasıl sağlanıyor. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 306

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link