Kategoriler
Genel

Gerçek bir komplo okumak ister misiniz? Buraya:

Komplo teorisyenleri çok sinir bozucu! Onları küçük düşürmek ve itibarsızlaştırmak için ne yapılırsa yapılsın, her şeyden önce onlara “komplo teorisyenleri” diyerek onları sopayı kulağa saçma kılar … dikkatli araştırma ve titizlikle ve daha kötüsü olan hain planları planlamaya devam ediyor gibi görünüyorlar. bundan daha çok, bu bulguları olgun, profesyonel ve zeki yollarla ifade ediyorlar !!

Öldürülmeye devam edemiyorlar, bu noktada çok fazla var. Onları nasıl durdurabilirim? Biliyorum! Bu komplo teorisyenlerinin dijital videoyla sohbetleri ile … alt-lite maga aptalları arasında yapay bir köprü oluşturalım mı? Genius! Bu şekilde, internette çığlık atan çok sayıda düşük IQ trompetiyle, gerçek hakikatler, Biden denizinde, sinirli cumhuriyetçiler tarafından insanların memlerini ve twitter yayınlarını koklayarak boğulur … ve TPTB tekrar kazandı! Toplumu manipüle eden denetleyicilerin eleştirilerini düşünmek yerine, sadece aptal tweet şapkaları ve bir gömlekle uğraşmak zorundalar. #zafer

“Gerçek bir komplo okumak ister misiniz? Buraya:” için 19 yanıt

Denizli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 04-05-2020 21:38:45

Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 11-05-2020 09:56:49

Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:04:07

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:04:11

Kütahya merkezden ben Aylin. Selam web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 09:04:15

Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 09:04:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir