Burada duruyoruz, ölmekte olan toprağa basmış, cevaplar arıyoruz. Bu arada, toplumun Üst Katmanı, araştırma yaparak kozmosa girer. Bir şey biliyor gibiler. Sanki gerçeğe bir bakışla muamele görmüşler ve geleceğin kendisine bakmışlar gibi. İnsanlığın göksel yükselişi. Üst Katman gizlilik içinde çalışıyor, her türlü gerçeği saklıyor. Gerçek aydınlanmanın paylaşılmasına gerek olmadığı için hiçbir şeyi açığa vurmayacakları kesindir. Ritüelleri durdurulmalı… yoksa hepimize her şeyin kül olup yanmasını izlemekten başka çare kalmaz.

Author

114 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 103

2. Niğde merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 06:53:17

3. Artvin dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 108

4. Kırklareli dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 336

5. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 336

6. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 258

7. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , gaye – 30

8. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, şukuladım

9. Burdur dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, tebrikler , hatice – 18

10. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler , Aylin – 192

11. Hatay dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , memo – 177

12. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

13. Gümüşhane dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 474

14. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-07-2021 07:09:15

15. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler

16. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 07:13:13

17. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 256

18. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-07-2021 07:19:29

19. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 23-07-2021 07:20:16

20. Sivas merkezden ben mehmet. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-07-2021 07:21:08

21. Bilecik merkezden ben . Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 23-07-2021 07:22:03

22. Bartın merkezden ben doruk. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2021 07:28:06

23. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 99

24. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 61

25. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Emine – 89

26. Amasya dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 272

27. İzmir merkezden ben ziya. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-07-2021 07:33:27

28. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 416

29. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 463

30. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler

31. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 7

32. Antalya merkezden ben . Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım 23-07-2021 07:37:18

33. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

34. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 07:40:04

35. Bursa dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 147

36. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten mükemmel, saolun , Emine – 371

37. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 209

38. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 273

39. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım

40. Gümüşhane merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 23-07-2021 07:49:13

41. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler

42. Çorum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 23-07-2021 07:51:18

43. Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

44. Bolu merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-07-2021 07:54:43

45. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 07:56:11

46. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 275

47. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 339

48. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , doruk – 186

49. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

50. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

51. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 08:02:32

52. İstanbul merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 23-07-2021 08:07:13

53. Kayseri merkezden ben emin. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2021 08:08:26

54. Gümüşhane merkezden ben . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 08:11:25

55. Kahramanmaraş dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Slm web siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 368

56. Giresun merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 23-07-2021 08:17:33

57. Çankırı merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 08:19:31

58. Eskişehir dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Mrb bu web sitesi valla güzel, sağolun , ahmet – 152

59. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 346

60. Aydın dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 357

61. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

62. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

63. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 494

64. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

65. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 416

66. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 379

67. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler 23-07-2021 08:36:00

68. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

69. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun

70. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, saolun , doruk – 17

71. Erzincan dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Mrb web siten cidden güzel, tebrikler , Hasan – 97

72. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

73. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2021 08:46:04

74. Tunceli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 08:49:41

75. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, şukuladım 23-07-2021 08:49:55

76. Denizli dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Slm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 188

77. Selam sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

78. Ağrı dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 331

79. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , emin – 463

80. Eskişehir dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 311

81. Hakkari merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanki çok iyi, saolun 24-07-2021 03:41:09

82. Afyon dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 154

83. elif yılmaz Reply

Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

84. Sakarya dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , doruk – 177

85. Antalya merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, face de paylaştım 29-07-2021 00:22:42

86. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 394

87. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

88. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 49

89. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 10:29:28

90. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 481

91. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, şukuladım 10-08-2021 11:20:50

92. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 40

93. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki güzel, teşekkürler , doruk – 451

94. Bursa dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , – 59

95. Manisa dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 426

96. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden güzel, face de paylaştım , gaye – 446

97. Samsun dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 6

98. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 220

99. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

100. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

101. Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

102. Adana dan kimler var. Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. . Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 53

103. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 395

104. Mrb siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

105. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 417

106. Bu konu : ” Gerçek, çoğu zaman aklın donukluğunun erişemeyeceği deliliğe benzer. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, saolun , Hasan – 492

Write A Comment