Geçen yıl, pandeminin gerçek amacı hakkında birçok komplo yapıldı. Yeni normal, hükümetler ve zenginler yeni bir toplum türü getirmek için komplo kuruyor, gizli illuminati toplantıları ve tüm bu caz.

Bununla birlikte, yine de ilgili ve toplumu korkunç bir şekilde değiştirecek sonuçlara sahip olsa da, açıklamanın çok daha basit olduğunu düşünüyorum. Bir tür büyük planı “takip etmeyen” yetkiler, perde arkasına resmi olarak konulmuş hiçbir şey yok. Bununla birlikte, politikacılar ve zenginler bu durumdan otoriter önlemleri almak, güçlerini pekiştirmek ve gözetim devletini daha da ileriye taşımak için yararlanıyorlar. Virüsün gerçek olduğunu düşünüyorum, ancak aşırı şişmiş ve istatistikler, “salgın” gerçekte olduğundan daha kötü gibi görünecek şekilde manipüle ediliyor. Bu, liderlere hastalıklı güç oyunlarını oynamaları için bir bahane veriyor, daha önce büyük bir tepki olmadan gerçekten yapamayacakları bir şey. Otoriterlerin istediklerini yapmaları için mükemmel bir fırtına. Ne yazık ki geçen yıl, psikopatik ve narsist politikacıların sadece “3. dünya ülkeleri” nde değil, dünyada çoğunluk olduğunu gösterdi. İçten içe, aydınlanmış Batılı liderlerin çoğu, Orta Doğu’daki liderler kadar güçlü ve kontrolcü olmak istiyor. COVID-19 onlara bu fanteziyi yaşamak için bir bahane verdi.

Author

9 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Gerçek COVID-19 komplosu, insanların düşündüğünden çok daha basit . Slm web siten gerçekten hayran edici, şukuladım , ali – 180

2. Bu konu : ” Gerçek COVID-19 komplosu, insanların düşündüğünden çok daha basit ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, saolun , gaye – 416

3. Bu konu : ” Gerçek COVID-19 komplosu, insanların düşündüğünden çok daha basit ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 44

4. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım

5. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 17-04-2021 18:33:52

8. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link