Yakından kapanmalar ve ölümler makinemizdeki kırık çarkları ortaya çıkarıyor, inkar hükümetler tarafından başlatıldı ve insanların değişime ihtiyacımız olduğunu fark etmelerini engellemek için hükümetler tarafından propaganda edildi. Kötü durumlarda insanlara bakmak için sistemler uygulamaktan daha kolay ne olabilir? İnsanları şimdi kötü ve eskinin iyi olduğuna ikna etmek. Normal fikrini sürekli hükümet gözetimi ve aşırılığına sıfırlamak çünkü en azından bir kilitlenme değil.

Temelde EA’nın taktiği ile aynı, 2 adım ileri ve 1 adım geri için onları övmemizi sağlıyor.

Author

12 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Bitlis dan kimler var. Gerçek Covid Komplosu . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 500

3. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Gerçek Covid Komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , hatice – 86

5. Bu konu : ” Gerçek Covid Komplosu ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 498

6. Bu konu : ” Gerçek Covid Komplosu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok güzel, sağolun , memo – 399

7. Kocaeli dan kimler var. Gerçek Covid Komplosu . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 30

8. Bu konu : ” Gerçek Covid Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 174

9. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Çankırı dan kimler var. Gerçek Covid Komplosu . Slm siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 352

11. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link