Pratik yönüm, olabilecek en olası şeyin gerçekten çok daha az uğursuz, ama yine de çok tehlikeli ve rahatsız edici olduğuna karar vermeye geldi.

Çoğunlukla tepki gösterdiğimiz şey, aşılar ve kilitlenmeler hakkında eksik bilgi veya muhalefet olarak gördükleri şeylere karşı çıkmak için ‘iyilik yapmak’ niyetiyle hükümet ve büyük tecrübe tarafından yürütülen bir propaganda kampanyasıdır.

Gerçek şu ki, bu şeylerin dezavantajları var, ancak bu noktaların kamuya açıklanamayacağını düşünüyorlar çünkü kendi başımıza düşünmek veya karar vermek için bize güvenilemiyor.

Bunun kökü, demokratik / tıbbi süreçlerin gerçekleşmesine izin vermekten ziyade, bu şeylere kısa devre yaptırmak ve topluma ‘yardım etme’ niyetindeki tüm normal tartışmaları geçersiz kılmak istiyorlar.

Bana göre bu inanılmaz derecede tehlikeli, zira bu kararları kimin tarafına çekiyor? Normal mantıklı kamuoyu tartışması artık gerçekleşmiyor. Artık hataları daha da artıyor çünkü sadece onların sesi hakim.

Şimdi bunun iğrenç hale geldiği nokta, şimdi çocukları aşılama çabası. Sanırım bu kısmen, aşıların uzun vadeli güvenliği ile ilgili herhangi bir bayrak dikilmesini istememelerinden kaynaklanıyor. Bunu yapmak, diğer tüm propagandalarına ters düşecektir. Her neyse, bence bunun büyük bir kısmı, yardım etmeye çalışan çok fazla güce sahip, neredeyse iyi niyetli insanlar.

Ama gerçek şu ki, onlar her şeyi mahvediyor ve çoğunlukla kendi başımıza yapsak daha iyi olur. Sadece haberleri bildirin. Sadece olabileceği yere düşmesine izin ver. Kendi dezenformasyon ve karalama kampanyalarınızı yürütmeyin.

Büyük teknolojiyi parçalamak için çalışmalıyız ve medyayı parçalamak ve her ikisiyle de etkileşime geçmek için çalışmalıyız.

gönderen … gman118x
[comments]

Author

26 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 331

2. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Antalya merkezden ben emin. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-04-2021 13:36:04

4. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 22-04-2021 16:20:24

5. Sinop merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 07:42:59

6. Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun 03-05-2021 03:45:53

7. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım

8. Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Gerçek covid komplosu ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 411

10. Konya dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 169

11. Sivas dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 492

12. Bu konu : ” Gerçek covid komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 43

13. Mardin merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-05-2021 05:20:54

14. Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-05-2021 16:59:11

15. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

16. Uşak dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Mrb web siten süper ötesi iyi, tebrikler , emin – 230

17. Ardahan merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 22-06-2021 21:39:09

18. Iğdır dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 358

19. Bilecik dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ali – 52

20. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Gerçek covid komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 56

23. Konya dan kimler var. Gerçek covid komplosu . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link