Gerçek COVID veba

Pek çok insan Mikroçipli Aşılar, Yeni Normal, hükümetten daha fazla baskı ve hükümet gücü pekiştiriyor vb.

Yanlış.

Bu İspanyol Gribi değil, bu son kondisyon planı.

Hükümet ve Büyük Teknoloji, görkemli bir Marksist devrimde yok edilmek üzere kuruluyor ve Küresel hükümet AKA, Birleşmiş Milletler, kısa bir süre sonra, aptallara başvurmadan internet üzerinde tam ve doğrudan kontrole sahip olacak.

Gerçekte, her şey kitlesel insan fedakarlığıyla ilgili ve NWO’nun bunu yapma şekli sizi deli etmek.

Tüm dünya nüfusu ve yerel yönetim, insanları kaçınılmaz olarak INSANE yönlendirecek politikaları teşvik etmek VE uygulamak için adım adım yürüdüğünde söylenecek fazla bir şey yok.

7 Covid enfeksiyon vakası (Büyük olasılıkla yeni markalaşmış grip) yüzünden tüm ekonomiyi kilitlemeniz gerektiğini hâlâ hissediyorsanız, hükümetin ve küresel hükümetin dünyayı sürekli olarak düzenli olarak kilitlemeye başladığını izleyin. dışarı çıktığınızda maske takın ve bu “Yeni Normal” olarak anılacaktır.

Sizi temin ederim HER düzgün insan, tıpkı Lovecraft’tan çıkan çılgın bir tanrıya tanıklık etmiş gibi deliliği tamamlamaya ve ifade etmeye zorlanacak.

İnsanların sokaklarda birbirlerini sakatlamaya, öldürmeye ve yamyam yapmaya başlaması ve tüm katliam ve kan yüzünden altyapı çökmesi ve insanların% 98’i zihinsel olarak sağlıklı olsa bile akıl sağlığını tamamen ve tamamen kaybettiğinde pişman olmayın. 20 yıl önce.

Bu, dünyayı sürekli olarak nüfusunu azaltmanın TAM yolu. İlk olarak, askeri diktatörlüklerin halkı kullanarak kitlesel tasfiyeler gerçekleştirmesi nedeniyle dünya nüfusunun üçte birini öldüren İkinci Dünya Savaşı’nın yanı sıra yaklaşan Amerikan İç Savaşı ve Soykırımı var. Sonra, herkesi çılgına çevirecek sürekli Covid New Normals’ınız var ve boklarını kaybedenler ve hatta kendilerini birbirine bağlayamayanlar sürekli dışarı çıkıp diğer insanları öldürecekler. Makine füzyonları, yaşlıların imhası, Dijital Cüzdanlar ve 5 yaşından önce neredeyse mutlak ölüm oranları başka bir hikaye.

Büyük Sıfırlama etrafındaki tüm tipik komploları görmezden gelin, bu COVID’in gerçek etkisidir. NWO Elite, her birimiz tamamen delirene ve nüfusun azalmasına ve kendilerini tanrılarına feda etmelerine aktif olarak yardım edene kadar tüm ekonomik ve sosyal faaliyetleri sürekli olarak kilitleyecektir.

Bunu durdurmazsanız, 2045 yılına kadar hepimiz çıldırabilir ve birbirimizi yamyam etmeye veya ölmeye zorlanabiliriz.

“Gerçek COVID veba” üzerine 25 yorum

1. Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun 19-11-2020 16:56:50

2. Bu konu : ” Gerçek COVID veba ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 417

3. Bu konu : ” Gerçek COVID veba ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 392

4. Bayburt dan kimler var. Gerçek COVID veba . selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 298

5. Kayseri dan kimler var. Gerçek COVID veba . Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 423

6. Balıkesir dan kimler var. Gerçek COVID veba . merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, teşekkürler , doruk – 49

7. Gaziantep dan kimler var. Gerçek COVID veba . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 161

8. Artvin merkezden ben doruk. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-01-2021 12:19:14

9. Tokat dan kimler var. Gerçek COVID veba . Selam herkese web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 32

10. Gümüşhane dan kimler var. Gerçek COVID veba . selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 28

11. Kars merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-01-2021 02:10:46

12. Bu konu : ” Gerçek COVID veba ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , hatice – 8

13. Bu konu : ” Gerçek COVID veba ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 313

14. Isparta merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler 21-01-2021 14:50:53

15. Bu konu : ” Gerçek COVID veba ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, tebrikler , hatice – 246

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link