Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı?

Yoksa onlar mı? Bir tane görmedim ama çoğunlukla bilimkurgu ve kurgusal ise fantezi izliyorum.

11 Eylül’ü kurgusal şeylere sokmak veya kuleleri halihazırda filme alınmış şeylerden dijital olarak düzenlemek için bir hafta bekleyemezlerdi.

Yasal maskesi altında dünyanın pek çok yerinde olması benim için süper tuhaf ve gerçeküstü, kurgunun şu anda gerçeklikten daha gerçek görünmesini zorunlu kılıyor.

“Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı?” üzerine 46 yorum

1. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 25-09-2020 20:39:48

2. Bartın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:08:14

3. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 05-10-2020 10:31:33

4. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 07-10-2020 12:55:33

5. Osmaniye dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 175

6. Adana dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 54

7. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

8. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 335

9. Zonguldak dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 168

10. Kırşehir dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , – 445

11. Mardin dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 165

12. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 294

13. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, sağolun , memo – 23

14. Bingöl dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 399

15. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 257

16. Karaman merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 05-12-2020 14:00:50

17. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 5

18. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , banu – 335

19. Malatya dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 226

20. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 381

21. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 52

22. Diyarbakır merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 31-12-2020 19:46:11

23. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım 04-01-2021 02:49:33

24. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 05-01-2021 17:23:11

25. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 295

26. Siirt dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , emin – 100

27. Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 12-01-2021 13:16:02

28. İstanbul merkezden ben memo. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler 24-01-2021 17:12:49

29. Iğdır dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 100

30. Sakarya dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 369

31. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 03-02-2021 18:42:45

32. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 47

33. Mersin dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 482

34. Ordu dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 354

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link