Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı?

Yoksa onlar mı? Bir tane görmedim ama çoğunlukla bilimkurgu ve kurgusal ise fantezi izliyorum.

11 Eylül’ü kurgusal şeylere sokmak veya kuleleri halihazırda filme alınmış şeylerden dijital olarak düzenlemek için bir hafta bekleyemezlerdi.

Yasal maskesi altında dünyanın pek çok yerinde olması benim için süper tuhaf ve gerçeküstü, kurgunun şu anda gerçeklikten daha gerçek görünmesini zorunlu kılıyor.

“Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı?” üzerine 12 yorum

1. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 25-09-2020 20:39:48

2. Bartın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:08:14

3. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 05-10-2020 10:31:33

4. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 07-10-2020 12:55:33

5. Osmaniye dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 175

6. Adana dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 54

7. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

8. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 335

9. Zonguldak dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 168

Yorum yapın