Yoksa onlar mı? Bir tane görmedim ama çoğunlukla bilimkurgu ve kurgusal ise fantezi izliyorum.

11 Eylül’ü kurgusal şeylere sokmak veya kuleleri halihazırda filme alınmış şeylerden dijital olarak düzenlemek için bir hafta bekleyemezlerdi.

Yasal maskesi altında dünyanın pek çok yerinde olması benim için süper tuhaf ve gerçeküstü, kurgunun şu anda gerçeklikten daha gerçek görünmesini zorunlu kılıyor.

Author

80 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 25-09-2020 20:39:48

2. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bartın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:08:14

4. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

5. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 05-10-2020 10:31:33

6. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 07-10-2020 12:55:33

7. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 175

8. Adana dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 54

9. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

10. Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

11. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 335

12. Zonguldak dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 168

13. Karabük merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 22-10-2020 09:33:53

14. Kırşehir dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , – 445

15. Mardin dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 165

16. Eskişehir merkezden ben memo. Mrb siten valla güzel, tebrikler 23-11-2020 21:42:14

17. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 294

18. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, sağolun , memo – 23

19. Bingöl dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 399

20. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 257

21. Karaman merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 05-12-2020 14:00:50

22. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 5

23. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , banu – 335

24. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

25. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Malatya dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 226

27. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 381

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 52

29. Diyarbakır merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 31-12-2020 19:46:11

30. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım 04-01-2021 02:49:33

31. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 05-01-2021 17:23:11

32. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 295

33. Siirt dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , emin – 100

34. Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 12-01-2021 13:16:02

35. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

36. İstanbul merkezden ben memo. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler 24-01-2021 17:12:49

37. Iğdır dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 100

38. Sakarya dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 369

39. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım

40. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 03-02-2021 18:42:45

41. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 47

43. Mersin dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 482

44. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 26-02-2021 00:45:46

45. Ordu dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 354

46. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 386

47. Bilecik dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese web siten inan ki çok iyi, tebrikler , memo – 123

48. Gürbüz Reply

Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten valla güzel, face de paylaştım 23-03-2021 16:53:49

50. Adıyaman dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Merhaba web siteniz valla çok iyi, sağolun , mehmet – 100

51. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 7

52. Şırnak dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 215

53. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten iyi, tebrikler , Hasan – 365

54. Giresun dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 472

55. Ordu merkezden ben . Selam siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 12-04-2021 07:35:09

56. Hakkari dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 88

57. selamun aleyküm siten inanki çok güzel, sağolun

58. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 110

59. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım 26-04-2021 22:58:22

60. Sakarya dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 6

61. Çorum dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 465

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 248

63. selamun aleyküm siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım

64. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

65. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 96

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Slm sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 284

67. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler

68. Gaziantep dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 105

69. Isparta dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 450

70. Kars dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 261

71. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 353

72. Ağrı dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 409

73. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 238

74. Selam web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

75. Bu konu : ” Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , mehmet – 145

76. Burdur dan kimler var. Gerçek dünyada geçen kurgusal filmlerin ve TV şovlarının maskeler ve diğer covid19 histerileri içermediğini gören var mı? . Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link