Rüya görüyordum ve ‘uyandığım’ garip bir rüya gördüm ve 2 kadının üzerimde çalıştığını gördüm. boğazımda 3, ağzımda bir pipo vardı. daha uzağa itmeyi başardım. vücudumu hareket ettiremedim. Görünüşe bakılırsa, kadınlardan biri asistan, diğeri ise daha deneyimliydi.

pipoyu boğazımdan çıkardıktan sonra ağzımdaydı ve asistan tüpü daha da içeri iten diğer kadını uyardı, ondan sonra uyandım.

Deli olabilirim ama sanırım bir simülasyonda yaşıyorum, dolayısıyla hepiniz de öylesiniz. herhangi bir tavsiye veya yardım?

…alixxxali tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 248

2. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 10

3. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 172

4. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Selam sayfan cidden dikkat çekici, saolun , Aylin – 296

5. Adıyaman dan kimler var. ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? . Selam paylaşım yeminle güzel, teşekkürler , Aylin – 190

6. Yalova dan kimler var. ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 23

7. Karabük dan kimler var. ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? . Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 218

8. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 255

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 482

13. Adana merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım 24-07-2021 13:40:32

14. Slm sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım

15. Merhaba bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Selam web siten cidden çok güzel, face de paylaştım , emin – 301

17. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, tebrikler , ziya – 33

18. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 319

19. Bu konu : ” ‘Gerçek hayatın’ bir simülasyon olmadığını nereden bileceğim? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 499

20. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

21. Van merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 22-09-2021 13:05:23

Write A Comment