Gerçek hikaye.

Biz sikiz! Pervasız, kibirli, aptal yaraklarız. Ve MSM korkaktır. Ve KONGRE pisliklerdir. Amcıklar sikleri sevmez, çünkü amlar sikler tarafından becerilir. Ama yaraklar aynı zamanda pislikleri de becerir – her şeye sıçmak isteyen pislikler. Amcıklar pisliklerle kendi yöntemleriyle başa çıkabileceklerini düşünebilirler. Ama bir pisliği becerebilecek tek şey, bazı topları olan bir siktir. Yaraklarla ilgili sorun, bazen uygun olmadığında çok fazla ya da düzüşmeleridir – ve bunu onlara göstermek için amcık gerekir. Ama bazen, amcıklar o kadar pislik haline gelir ki kendileri pislik olurlar … çünkü amcıklar pisliklerden sadece bir buçuk santim uzakta. Bu çılgın, çılgın dünyada pek bir şey bilmiyorum, ama bu pisliği becermemize izin vermezsen, siklerimizi ve amcıklarımızı boka batıracağımızı biliyorum!

… cpc8504 tarafından gönderilen
[comments]

“Gerçek hikaye.” üzerine 21 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 10-01-2021 16:05:45

2. Erzurum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-01-2021 16:09:52

3. Iğdır dan kimler var. Gerçek hikaye. . Selam web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 62

4. Bu konu : ” Gerçek hikaye. ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 121

5. Bu konu : ” Gerçek hikaye. ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun , memo – 413

6. Manisa merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 10-01-2021 16:40:05

7. Bu konu : ” Gerçek hikaye. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 132

8. Kayseri dan kimler var. Gerçek hikaye. . Mrb sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 212

9. Erzurum dan kimler var. Gerçek hikaye. . selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 411

10. Rize dan kimler var. Gerçek hikaye. . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 22

11. Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler 18-01-2021 18:48:14

12. Bu konu : ” Gerçek hikaye. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha güzel, face de paylaştım , – 121

13. Kırşehir dan kimler var. Gerçek hikaye. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 306

14. Bu konu : ” Gerçek hikaye. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 212

15. Erzurum dan kimler var. Gerçek hikaye. . Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 348

16. Karaman merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 28-01-2021 06:22:28

17. Tekirdağ dan kimler var. Gerçek hikaye. . Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 471

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link