Gerçek kaynakları kullanmaya başlayabilir miyiz.

Rastgele heyecan mesajlarını “kaynak” olarak görmekten biraz yoruldum. Ciddi anlamda. Sadece tembeldir ve toplumun CIA’nın “Komplo Teorisyen” inin önyargısına sahip olduğunu doğrular.

İçeriden geliyorsa, evet, bu bir alıntı ile aynı. Ancak, işlevsel bir klavyeye sahip bazı “uyandırılmış” kişiler, aklınızda ne olduğunu söylediklerinden otomatik olarak alıntı yapmaya değecek kimse değildir.

Gerçek sohbetler açmak istiyorsanız, o zaman gerçekten araştırma yapmalıyız. Aksi takdirde, sadece dikkat dağıtmaya yarayan başka bir boş yankı odası yaratırsınız.

Gerçekten ilginç konular ve arkasından gitmek için araştırma ile büyük konuları vardır, ancak onlar görünüşte sonsuz “rants” (mayın lol dahil) ve çeşitli onay önyargıları tarafından kalabalık olsun.

Evet tembel değil, ama gerçek komplolar “uyandı” tweetler ardında saklı değil.

/ rant

“Gerçek kaynakları kullanmaya başlayabilir miyiz.” üzerine 24 yorum

1. Hatay merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 08:16:10

2. Uşak merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 31-07-2020 07:26:10

3. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2020 21:10:16

4. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım 07-09-2020 11:22:18

5. Çanakkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-09-2020 11:59:55

6. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 02:19:33

7. Ağrı dan kimler var. Gerçek kaynakları kullanmaya başlayabilir miyiz. . Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 372

8. Antalya dan kimler var. Gerçek kaynakları kullanmaya başlayabilir miyiz. . Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, saolun , ali – 353

Yorum yapın