Çoğunuzun fark ettiği gibi, bu denizaltı sadece anti-vax geri çekilme haline geldi, burada neredeyse hiç komplo teorisi var. Eminim çoğumuz buraya JFK, 51. Bölge, Q, çözülmemiş vakalar gibi komplolar hakkında konuşmak / okumak için geldik. Bunun yerine, COVID ve aşı hakkında günden güne bir sürü gönderi var. Bundan bıkmış ve sadece gerçek komplo teorileri hakkında konuşmak isteyen var mı?

11 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Gerçek komplo teorilerine ne zaman döneceğiz? . Selam siten gerçekten iyi, şukuladım , memo – 77

2. Bolu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 24-04-2021 11:36:21

3. Bu konu : ” Gerçek komplo teorilerine ne zaman döneceğiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 116

4. Yalova merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-04-2021 12:25:53

5. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Gerçek komplo teorilerine ne zaman döneceğiz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 139

6. Bitlis merkezden ben . Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-04-2021 12:26:40

7. Bu konu : ” Gerçek komplo teorilerine ne zaman döneceğiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 488

8. Eskişehir merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun 25-04-2021 03:36:08

9. Nevşehir dan kimler var. Gerçek komplo teorilerine ne zaman döneceğiz? . Selam web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 278

10. Afyon merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 12:09:29

11. Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 18:41:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link