GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ!

Doğruluk Kontrolü

İddia: ABD Covid19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi var

AP’nin değerlendirmesi: Çoğunlukla yanlış.

Gerçekler: ABD Covid19 yardım tasarısında 19 kez füze kelimesi ve 208 kez uçak kelimesi yer alırken bu, aşının Suriye’deki dostlarımıza yakın zamanda geliştirdiği uçak-füze-aşı yöntemiyle ulaştırılmasına yönelik yeni planlardan kaynaklanıyor. İsimsiz Savunma Bakanlığı içerisinden birisine göre Boeing.

“Plan, yükü, yani aşıları, acilen ihtiyacı olan hastanelere ve okullara bırakmak …”

Beyaz Saray’a yakın kaynaklar bunu günün ilerleyen saatlerinde doğruladı. AP, hayat kurtaran aşıyı uygulamaktan korktukları drone’lar için heyecanlanıp heyecanlanmadıklarını sormak için Suriyeli çocuklarla iletişime geçti.

Suriyeli çocuklar yorum yapmayı reddettiler.

“GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ!” üzerine 18 yorum

1. Giresun dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , – 135

2. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 23-12-2020 00:15:03

3. Muş dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , gaye – 448

4. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, teşekkürler 11-01-2021 18:47:11

5. Mersin dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . Slm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 403

6. Mersin dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 443

7. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-01-2021 05:59:45

8. Adıyaman merkezden ben Emine. Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-02-2021 04:39:12

9. Kocaeli dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 157

10. Amasya dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler , – 68

11. Şırnak dan kimler var. GERÇEK KONTROL: ABD COVID19 yardım tasarısında 19 kez füze ve 208 kez uçak kelimesi vardı. YANLIŞ! . Slm web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 110

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link