Burada, virüs ortaya çıkana kadar “Gerçek Kontrolün” nasıl var olmadığına dair bir yazı gördüm. 4 yıl boyunca yerel bir haber şirketinde (bir şirkete ait) çalıştım ve Doğruluk Kontrolü segmentimizin virüs ortaya çıkana kadar görünmeye başlamadığını doğrulayabilirim.

Ayrıca yeterli araştırma yapılmadan ÖNCE sigaraların “sağlıklı” kabul edilmesi ve diyet için şekerin kullanılması da bana komik geliyor.

Daha önceki çalışmalarda olduğu gibi gerçeği ancak zaman gösterecek.

29 Comments

1. Elazığ merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 21-07-2021 01:31:43

2. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 246

3. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 35

4. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-07-2021 16:11:53

5. Bayburt merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-07-2021 22:14:49

6. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 269

7. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-07-2021 00:59:37

8. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 389

9. Kayseri dan kimler var. Gerçek kontrolü . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 460

10. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun

13. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, sağolun

14. İstanbul merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 04:38:08

15. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, tebrikler , banu – 339

16. Bayburt merkezden ben . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, saolun 14-08-2021 05:13:33

17. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun 20-08-2021 07:22:15

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 378

20. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Iğdır dan kimler var. Gerçek kontrolü . Merhaba siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 75

22. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 393

23. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sağolun 06-09-2021 20:59:33

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 50

25. Kırklareli dan kimler var. Gerçek kontrolü . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 225

26. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 455

27. Bu konu : ” Gerçek kontrolü ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, saolun , Aylin – 7

28. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment