Hepimiz covid’in şaşırtıcı derecede düşük bir ölüm oranına sahip olduğunu biliyoruz, özellikle de yandaş hastalıkları düşünmediğinizde.

Aşıdan önce, tecrit vb. Sorgulandığında ve siz düşük ölüm oranını gündeme getirdiğinizde, tepkileri “iyi, yeni, bu yüzden süper hızlı ve etkili bir şekilde yayılıyor ve eğer kontrolden çıkmasına izin verirsek … hastaneye yatışlar kontrolden çıkacak, insanlar bakım alamayacak ve kolayca tedavi edilebilen nedenlerle ölecekler. ” Tamam mı. Sanırım bu sağduyu testini geçti. Anladım. (Biliyorum, ama burada şeytanın avukatlığını yapıyorum).

Aşıyı girin. Aşının enfeksiyonu veya bulaşma oranlarını azaltmada ne kadar etkili olduğunu bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, aslında semptomları ortadan kaldırdığıdır … bu nedenle temelde hastaneye yatma ihtiyacını ortadan kaldırır. Tamam iyi.

Aşı için gerekçeleri, aşı yaptırmış insanlara bile yayabileceğiniz için (% 100 etkili olmadığı için) onu almamanın bencilce olmasıdır. Tamam anladım.

Bu yüzden hepimiz hem virüsün ölüm oranı olmadığı hem de covid’i böylesine bir sorun haline getiren sağlık sisteminin aşırı yüklenmesi olduğu konusunda hemfikiriz. Aşı, aşılanmış kişiler arasında hastaneye yatma ihtiyacını neredeyse azaltıyorsa …. o zaman şimdi ne olacak? Muhtemelen, virüsten ölmeyeceksin. Ve oradan hastaneye gitmek istemiyorsanız, biraz kilo verin ve / veya aşı olun.

Bariz kötü nedenlerin yanı sıra itmeyi kimse açıklayabilir mi?

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 167

2. Konya merkezden ben . Mrb paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-03-2021 17:47:46

3. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 223

4. Tunceli merkezden ben banu. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-03-2021 17:48:11

5. Konya dan kimler var. Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? . Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , ahmet – 279

6. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 277

7. Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-03-2021 20:10:55

8. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , doruk – 141

9. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 277

10. Çanakkale dan kimler var. Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 167

11. Selam web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Rize merkezden ben ahmet. Selam web sitesi valla güzel, teşekkürler 09-04-2021 14:44:00

13. Bu konu : ” Gerçek konuşma: Aşı neden bu kadar zorlanıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 261

14. Adana merkezden ben Emine. Selam siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 12:06:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link