Son Wuhan laboratuvar haberlerinden önce böyle şeyleri merak ediyordum. Ayrıca, r/conspiracy’de yaptığım son yorum hakkında bazı geri bildirimler için minnettar olurum. Gerçek gibi, belki laboratuvarla ilgili son Wuhan haberlerinden önce ve son zamanlarda da düşünüyordum, ama “doğru”nun daha iyi olacağını düşündüm.

Author

23 Comments

1. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 476

3. Kayseri dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 96

4. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Ardahan dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 202

6. Bu konu : ” Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selam sayfa valla hayran edici, tebrikler , gaye – 362

7. Bu konu : ” Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 463

8. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 04-07-2021 14:54:21

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım

10. Osmaniye dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . Selam siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 249

11. Bu konu : ” Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 182

12. Bilecik merkezden ben doruk. Selam siten inanki çok iyi, face de paylaştım 15-07-2021 09:06:50

13. Burdur merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2021 00:20:57

14. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 250

16. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun 23-08-2021 01:09:28

17. Siirt dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 153

18. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

19. Burdur dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 41

20. Aydın dan kimler var. Gerçek olduğu ortaya çıkan bazı komplo teorileri nelerdir? . Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 421

Write A Comment