Tüm sağcıların bu denizaltına inmesi ve tüm solcuların her zaman onları “çürüten” en iyi yorumu alması çok sevimli. İkiniz de MSM’yi MSM’ye karşı alıntılıyorsunuz. İkiniz de resmi, bariz bir şekilde saçma sapan bir devlet propagandasını desteklemek için haykırıyorsunuz. İkiniz de gözleriniz bağlı aynı fincan Kool-Aid’den içiyorsunuz ve tadı kırmızı mı yoksa mavi mi olduğu konusunda tartışıyorsunuz.

İkilemi sikeyim. Sosyal medya (evet, bu platform bile) algoritmaları ne düşündüğünüze çoktan karar verdi ve bir sonraki düz dünya gönderinizi tahmin etti. Tek yapması gereken reklam makinesini beslemek ve aşırılıklara abone olarak yayılması için dakika başına daha fazla sahte haber üretiyorsunuz. Gerçek salgın zihindir.

Bildirimleri devre dışı bırak. Alınmış haber beslemelerine sahip hesapları devre dışı bırakın veya silin. Ve lanet aşkına, eğer MSM’yi tüketirseniz, en azından birkaç karşıt ağ tüketin ve hiçbirinin doğru olmadığını anlayın çünkü gerçek, zihninizi neredeyse saçmalık kadar verimli bir şekilde satmaz. Ne zaman sinirlensen ve büyük harflerle yazsan, bir yerlerde bir milyarder, bir sonraki iltihaplı kukla adayına kavga etmen için şımartıyor. Kaching!

Author

24 Comments

1. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 175

3. Van dan kimler var. Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır . Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 461

4. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , Aylin – 101

5. Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım

6. Batman dan kimler var. Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır . Merhaba siten vallaha güzel, şukuladım , ahmet – 458

7. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 49

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 264

9. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 333

10. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım

11. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 472

12. Bu konu : ” Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 281

13. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler

14. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım

15. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

16. Ankara merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım 26-02-2021 08:14:16

17. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, şukuladım

18. Erzincan dan kimler var. Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır . Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 352

19. Çanakkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:14:10

20. Mardin dan kimler var. Gerçek Pandemi Sosyal Medyadır . Merhaba web siteniz valla güzel, face de paylaştım , ali – 435

21. Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

23. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun 17-04-2021 22:18:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link