Gerçek Satanist / Luciferian, AMA.

Buraya bir SS koyacak … Ancak oldukça emin bir şekilde kendi gönderi hala bu kuraldan muaftır. gördüm çok Dünyayı kontrol eden korkunç, gizli şeytana tapanlardan ve planlarının ne olduğu söylendi.

Seçkin olmadığımı kabul ediyorum (ailem Yahudi değil veya Cizvitlerle bağlantılı;) bu yüzden belki orada belki bilmediğim bir yerde bazı gizli yazılar olabilir.

Bildiğim şey, bu kitabı bulmak için on yıldan fazla bir süredir aradığım ve sadece var olmadığını anladım. Sadece, çoğu Hıristiyan kaynaklardan gelen veya etkilenen, apaçık çılgın insanlar tarafından yazılmış kitaplar bulundu.

Gösterebileceğim herhangi bir kanıt bulabildiğim tek gizli topluluklar doğrudan İbrahimî dinlere bağlı ya da geriye doğru izleniyor.

Katolik Kilisesi, Siyonlar ve Müslümanlar kıçlarını örtmek için tüm propagandayı yaydılar ve yaptıkları tüm kötülükler için günah keçisi yaptılar; onlar pervasızca ele geçirmeye ve dünyayı yok etmeye çalışırken. CMV

Gönderen … Murphysmongoose
[comments]

“Gerçek Satanist / Luciferian, AMA.” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 60

2. Bilecik dan kimler var. Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. . Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 469

3. Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:38:34

4. Bu konu : ” Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 295

5. Bu konu : ” Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. ” çok güzel. Selam siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 188

6. Karabük dan kimler var. Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. . Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 296

7. Tokat merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 17-01-2021 01:19:21

8. Aksaray merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-01-2021 22:21:16

9. Bu konu : ” Gerçek Satanist / Luciferian, AMA. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 337

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link