Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum.

Kişisel olarak inancını yitirmiş veya en azından şu anda kurumsal medyayı sorgulayan kaç kişi tanıyorsunuz? Daha önce onları NPC-Tipi olarak gördüğünüze göre, kaç tanesi sizi şaşırttı?

Normlara aykırı olan memleri ve gönderileri beğenen ve paylaşan kaç kişi görüyorsunuz?

“Gamestonk İsyanı” nın her taraftan ne kadar destek aldığını fark ettiniz mi?

Bu suçlama davasını gerçekten önemseyenlerin sayısının çok düşük olduğunu mu buldunuz? Arkadaşlarınızdan ve ailenizden kaçı, rahatlamaya harcanması daha iyi olabilecek zamanı boşa harcayan siyasi bir tiyatro olarak görüyor?

Çok daha fazla insanın farklı medya türlerine yöneldiğini fark ettiniz mi?

Bu salgın nedeniyle temelde yalnızca sosyal medya ve uygulamalar aracılığıyla iletişim kurmak zorunda kalıyoruz. Söylediğimiz ve gördüğümüz hemen hemen her şeyi görebilecekleri bir sır değil ve bizim gördüğümüz şey, propagandayı 100’e çıkarıyorlar. Bunların hepsinin bölücü dikkat dağıtıcı unsurlarla gittiğini görürken, yapay eğilimler oluşmaya zorlanıyor. Kurumsal medyanın genişletilmiş hükümet gözetim yetkileri için bastırırken aynı zamanda bağımsız medyayı yok etmeye çalıştığını görüyoruz. Bu olurken, başkanımız ilk 21 gününü, benzeri görülmemiş miktarda popüler olmayan idari emirleri imzalayarak geçirdi ve kongre ile birlikte çalışmayı tamamen atladı. Bunu, DC devriye gezen binlerce silahlı birliklerle çevrili olarak yapıyor.

Bu, yönetme yeteneğine güvenen bir hükümet gibi gelmiyor, bu korkmuş insanların eylemleri gibi görünüyor. Bizi izlediklerinde bu şekilde davranmalarına neden olan hangi verileri görüyorlar? Neden elitlere panik modunda tanık oluyoruz, kaslarını korku içinde esnetiyor, blöf demeyeceğimizi umuyoruz? Yetkili maskelerimizin arkasında sessizce oturduğumuzda, onlarınki kayıyor gibi görünüyor.

“Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum.” üzerine 30 yorum

1. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 186

2. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 373

3. Osmaniye dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 405

4. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 402

5. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-02-2021 07:38:26

6. Kırşehir dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Mrb sayfa inan ki çok güzel, sağolun , memo – 436

7. Ağrı dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Merhaba sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 314

8. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 215

9. Ankara merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-02-2021 10:55:34

10. Gümüşhane dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 125

11. Bingöl dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 429

12. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 276

13. Gaziantep dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, saolun , ahmet – 401

14. Erzurum dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Selamlar siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 444

15. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 129

16. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 97

17. Manisa dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, saolun , ahmet – 284

18. Ağrı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-02-2021 18:11:10

19. Bu konu : ” Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 436

20. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 04:42:41

21. Karabük dan kimler var. Gerçek “Sessiz Çoğunluk” un, şirket medyasının anlatısını reddeden ve çoğunlukla tüm politikacılara olan saygısını yitiren sağda ve merkezde solda kalan insanlardan oluşan bir koleksiyon olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. Ayrıca bu “Sessiz Çoğunluk” un bizim düşündüğümüzden çok daha büyük olduğundan şüphelenmeye başlıyorum. . Merhaba siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 457

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link