Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl?

Şahsen ben “ılımlı bir Şüpheci” olduğunu belirleyeceğim, İklim değişikliğinin arkasındaki bilim çok gerçektir ve bunun için güçlü kanıtlar vardır ve en azından kısmen insanların suçlu olduğu.

Sanki medya iklim değişikliğini bir korkutma aracı ve potansiyel olarak kolektif Otoriterler kullanıyormuş gibi, bunu kolektif endüstrilere giden bir yol olarak kullanıyor, ama siz ne düşünüyorsunuz?

Ben kuzey Avrupalıyım. Bu gerçek bir Soru, Görünüşe göre medyadaki herkes her iki tarafta da aşırılık yanlısı.

“Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl?” üzerine 24 yorum

1. Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 27-11-2020 15:12:23

2. Bu konu : ” Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, tebrikler , hatice – 386

3. Sinop merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 27-11-2020 21:21:48

4. Düzce dan kimler var. Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? . selam arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 406

5. Bu konu : ” Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 410

6. Burdur dan kimler var. Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? . Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 480

7. Bu konu : ” Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 126

8. Karabük merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-01-2021 12:35:37

9. Tunceli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:24:28

10. Manisa dan kimler var. Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? . Slm web siten gerçekten güzel, saolun , – 226

11. Bu konu : ” Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? ” çok güzel. Selam sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 424

12. Bitlis dan kimler var. Gerçek Soru: İklim değişikliğindeki duruşunuz nasıl? . Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 395

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link