Hey millet. Dün gece, DC bölgesinde / çevresinde isyanların olduğunu ima eden birkaç yorum gördüm. Kanıt için konuya bakmadan önce uyuyakaldım. Görünüşe göre Twitter’da bir şeyler vardı ama hiçbirini bulamıyorum.

Merak ediyorum – dün gece DC’de gerçekten gösteri olup olmadığını bilen var mı? Haberdar olmak ve neler olup bittiğinden emin olmak istiyorum. Kesinlikle OLACAKTIR, sadece henüz herhangi bir şeyin olup olmadığı konusunda net olmak istiyorum … DC’de veya yurtdışında. Teşekkürler.

gönderen … Varaetia
[comments]

Author

36 Comments

1. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

2. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

3. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 59

5. Uşak merkezden ben . Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 05-11-2020 06:01:16

6. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 343

7. Tokat dan kimler var. Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar . Slm sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım , doruk – 89

8. Karabük dan kimler var. Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , doruk – 270

9. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 460

10. Erzurum dan kimler var. Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar . Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 260

11. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, sağolun

12. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 149

13. Aydın dan kimler var. Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 358

14. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 167

15. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-11-2020 04:45:19

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 258

17. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-12-2020 14:06:38

18. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 87

19. Edirne merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 09:08:33

20. Ordu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-12-2020 00:20:41

21. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

22. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

23. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

24. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Mrb siten inanki iyi, şukuladım , – 121

26. Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, şukuladım 11-01-2021 20:00:26

27. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 13-01-2021 23:46:09

28. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım

29. Artvin merkezden ben hatice. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 21-01-2021 02:16:33

30. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, sağolun , hatice – 81

32. Hakkari dan kimler var. Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar . Selam herkese sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 131

33. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 148

34. Bu konu : ” Gerçek soru: seçime yanıt olarak protestolar / isyanlar ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link