Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor.

Aşağıdaki grafikler 11 güney eyaletinde yeni günlük enfeksiyonları ve yeni günlük ölümleri göstermektedir.

Arizona

Arkansas

Florida

Gürcistan

Louisiana

Mississippi

Nevada

Yeni Meksika

Güney Carolina

Tennessee

Teksas

Gördüğünüz gibi, yeniden açılan eyaletlerin çoğunda enfeksiyon oranlarının en yüksek olduğu Temmuz ortasından sonuna kadar görüldü ve sonraki haftalarda 4-6 arasında istikrarlı düşüşler görüldü.

Bu durumların hiçbiri, sürü bağışıklığı için tahmini% 60 ila 80 eşiğine yakın bir yerde değildir ve yine de çoğu, enfeksiyon oranlarının haftalar içinde kilitlenme düzeylerine (veya daha düşük) döndüğünü görme yolunda ilerlemektedir.

Bazıları, azalan enfeksiyon oranlarının azalan testin bir sonucu olduğunu öne sürdü, ancak burada test oranlarına ve pozitif test oranlarına bakabilirsiniz:

Eyalete Göre Günlük Test Trendleri

Test yapmak dır-dir yukarıdaki durumların çoğunda azalmaktadır, ancak pozitiflik oranı da azalmaktadır – başka bir deyişle, enfeksiyon oranı, şüphesiz, önemli bir düşüş içindedir.

Neredeyse istisnasız. eyaletler COVID müdahaleleri gerektirdiğinde, yeni vakalarda bir ilk artış ve ardından yaklaşık 8 hafta sonra neredeyse simetrik bir düşüş yaşarlar.

Buradaki tek komplo IMO, MSM’deki sessizliğin komplosu. Son zamanlarda açılan bu eyaletlerdeki enfeksiyon oranlarındaki dramatik değişim, sürü bağışıklığı için çok daha düşük bir eşiğe işaret eden olağanüstü bir olaydır ve yine de neredeyse hiç kimse bu konuda bir şey söylemiyor.

Bir popülasyonda COVID’nin kendiliğinden “remisyonu” hakkında bulabildiğim en iyi makale şudur:

Brezilya Amazon’unda, koronavirüsteki keskin bir düşüş, toplu dokunulmazlık konusunda soru işaretleri uyandırıyor

“Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor.” üzerine 21 yorum

1. Düzce merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 29-08-2020 00:16:25

2. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 02:03:56

3. Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-08-2020 05:38:28

4. Ankara merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 04-09-2020 11:17:55

5. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler 05-09-2020 00:41:14

6. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:51:13

7. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 21:46:48

8. Manisa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-10-2020 14:11:52

9. Nevşehir dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 142

10. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-10-2020 17:06:26

Yorum yapın