Aşağıdaki grafikler 11 güney eyaletinde yeni günlük enfeksiyonları ve yeni günlük ölümleri göstermektedir.

Arizona

Arkansas

Florida

Gürcistan

Louisiana

Mississippi

Nevada

Yeni Meksika

Güney Carolina

Tennessee

Teksas

Gördüğünüz gibi, yeniden açılan eyaletlerin çoğunda enfeksiyon oranlarının en yüksek olduğu Temmuz ortasından sonuna kadar görüldü ve sonraki haftalarda 4-6 arasında istikrarlı düşüşler görüldü.

Bu durumların hiçbiri, sürü bağışıklığı için tahmini% 60 ila 80 eşiğine yakın bir yerde değildir ve yine de çoğu, enfeksiyon oranlarının haftalar içinde kilitlenme düzeylerine (veya daha düşük) döndüğünü görme yolunda ilerlemektedir.

Bazıları, azalan enfeksiyon oranlarının azalan testin bir sonucu olduğunu öne sürdü, ancak burada test oranlarına ve pozitif test oranlarına bakabilirsiniz:

Eyalete Göre Günlük Test Trendleri

Test yapmak dır-dir yukarıdaki durumların çoğunda azalmaktadır, ancak pozitiflik oranı da azalmaktadır – başka bir deyişle, enfeksiyon oranı, şüphesiz, önemli bir düşüş içindedir.

Neredeyse istisnasız. eyaletler COVID müdahaleleri gerektirdiğinde, yeni vakalarda bir ilk artış ve ardından yaklaşık 8 hafta sonra neredeyse simetrik bir düşüş yaşarlar.

Buradaki tek komplo IMO, MSM’deki sessizliğin komplosu. Son zamanlarda açılan bu eyaletlerdeki enfeksiyon oranlarındaki dramatik değişim, sürü bağışıklığı için çok daha düşük bir eşiğe işaret eden olağanüstü bir olaydır ve yine de neredeyse hiç kimse bu konuda bir şey söylemiyor.

Bir popülasyonda COVID’nin kendiliğinden “remisyonu” hakkında bulabildiğim en iyi makale şudur:

Brezilya Amazon’unda, koronavirüsteki keskin bir düşüş, toplu dokunulmazlık konusunda soru işaretleri uyandırıyor

Author

75 Comments

1. Giresun merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-08-2020 22:54:52

2. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 29-08-2020 00:16:25

3. Denizli merkezden ben ahmet. Slm sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 29-08-2020 01:10:03

4. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

6. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 02:03:56

7. Bartın merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, saolun 29-08-2020 04:26:09

8. Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-08-2020 05:38:28

9. Ankara merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 04-09-2020 11:17:55

10. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler 05-09-2020 00:41:14

11. Selamlar siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

13. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:51:13

15. Samsun merkezden ben ali. Merhaba sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:20:52

16. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 21:46:48

17. Manisa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-10-2020 14:11:52

18. Isparta merkezden ben ali. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:32:15

19. Nevşehir dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 142

20. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-10-2020 17:06:26

21. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Eskişehir merkezden ben gaye. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 30-10-2020 09:15:42

23. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , memo – 471

24. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım , ahmet – 123

25. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

26. Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi valla iyi, teşekkürler 24-11-2020 00:42:38

27. Düzce dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 165

28. Çorum dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 303

29. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran edici, saolun 30-11-2020 17:26:46

30. Merhaba bu web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

31. Nevşehir dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 250

32. Niğde merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:12:15

33. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 442

34. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, teşekkürler

35. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Ordu merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 02:53:04

37. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , ali – 339

39. Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

40. Bayburt dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, tebrikler , – 465

41. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

42. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 73

43. Trabzon merkezden ben doruk. Slm sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 21:23:02

44. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, teşekkürler 12-01-2021 00:16:26

45. Burdur merkezden ben emin. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-01-2021 11:13:10

46. Niğde merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 17-01-2021 09:30:23

47. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam web siten inanki çok iyi, face de paylaştım , doruk – 408

48. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 21-01-2021 21:12:27

49. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, tebrikler

50. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-02-2021 09:01:35

51. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 02-02-2021 19:43:51

52. Konya dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Merhaba web sitesi harbiden iyi, sağolun , ali – 196

53. Giresun dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Slm siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , emin – 69

54. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun

55. Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Adana dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Selam web siten vallaha güzel, şukuladım , Aylin – 329

57. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

58. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 169

59. Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım 17-03-2021 03:04:13

60. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ali – 183

61. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , Gürbüz – 250

62. Çorum merkezden ben ali. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-03-2021 16:41:58

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 461

64. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 304

65. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

66. Karabük dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . Mrb siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 91

67. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

68. Tekirdağ dan kimler var. Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 188

69. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

70. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 396

71. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , banu – 297

72. Bu konu : ” Gerçek şu ki görmezden gelmek gittikçe zorlaşıyor: COVID kendi kendine kayboluyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , Emine – 256

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link