–Bu gönderiyi kaldırırsanız, kaçınılmaz anti-Semitik tepki daha da kötüleşecek–

Ne yazık ki, kültürel/etnik bir kabile olarak Yahudilerin, taşınmak için yeni bir ulusu büyük ölçüde arzuladıkları ve şu anki evlerine (Amerika), ulusal refahına ve vatandaşlarına karşı çok az sorumluluk hissettikleri açıkça ortaya çıktı.

Ancak, tarihin bu noktasında Yahudilerin gerçekten de Dünya’da gidecek yeni bir yerleri yok. (İsrail tek başına hayatta kalmaları için yetersizdir) Yani planları (büyük ölçüde bilinçsiz kabile programlaması), Amerika’yı kendilerine yeni bir yaşam sağlayacak yeni bir ulus haline getirmektir.

Demografik değişim, küreselleşme, Çin vasal devleti — yukarıdakilerin herhangi biri işe yarayacaktır. Amerika’ya hiç benzemediği sürece ülkeyi neye dönüştürdükleri umurlarında değil. Bu (yeni bir ulusa geçmek yerine ulusu yeniden oluşturmak) Yahudi kültürel yaşam döngüsünde bir bükülmedir, ancak son 1000+ yıldır devam eden modeli devam ettirir.

Biden ve arkadaşlarının fethedilmek için can atıyorlarmış gibi görünmesi bir bakıma mantıklı. Yahudi hegemonyası her zamankinden daha açık. Mevcut yönetici, eylemlerinde ve tavırlarında zayıflıklarını ve dünyaya boyun eğmelerini ilan eder. Yahudiler önde ve merkezde olmaktan hoşlanmazlar; üzerinde kontrol uygulamak için başka bir ulus/kabile/iktidar yapısına sahip olmayı tercih ederler.

Bu anti-Semitik değil; rasyonel bir kültürel analizdir. Şahsen ben birçok Yahudiyi severim, genellikle feci derecede zeki ve eğlencelidirler. Ancak bir grup olarak eylemleri sonunda ekonomik ve siyasi istikrarsızlığa yol açabilir.

–Bu gönderiyi kaldırırsanız, kaçınılmaz anti-Semitik tepki daha da kötüleşecek–

33 Comments

1. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Selam siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , elif yılmaz – 391

2. Kocaeli dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 240

3. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 184

4. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 421

5. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 13

6. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 207

7. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 458

8. Tokat merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 14-08-2021 06:01:31

9. Uşak merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, face de paylaştım 14-08-2021 06:03:18

10. Erzincan dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Selam sayfa inan ki hayran edici, şukuladım , ziya – 485

11. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , banu – 207

12. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, saolun , ahmet – 362

13. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-08-2021 06:27:02

14. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 306

15. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 06:29:29

16. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 230

17. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Selam sayfan valla çok güzel, teşekkürler , Hasan – 317

19. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

20. Çorum merkezden ben emin. Selam herkese web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 10:02:43

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 361

22. Ankara dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Selam siteniz vallaha iyi, şukuladım , memo – 294

23. Sakarya merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:26:57

24. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, teşekkürler 27-08-2021 00:29:48

25. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 121

26. selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Uşak dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 346

28. Bu konu : ” Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 424

29. Batman merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, saolun 18-09-2021 12:20:39

30. Diyarbakır dan kimler var. Gerçek, ‘Yahudiler suçsuz’ ile ‘hepsi onların suçu’ arasında bir yerdedir. . Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, tebrikler , Hasan – 173

Write A Comment