Dan beri bu altı patlama uzaktan tetiklenen planlı patlamalar muhtemelen İsrail devleti tarafından planlanan ve yürütülen bir komplo. Bu nedenle, onları takip eden çok daha büyük patlamanın aynı zamanda İsrail devletinin Beyrut Limanı’na gerçekleştirdiği önceden planlanmış bir saldırının sonucu olduğu sonucuna varmak mantıklıdır. Beyrut şehrinin bu kadar büyük kısmının yok edilmesinden kimler faydalanabilir? Sadece İsrail.

Author

93 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun

3. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, teşekkürler 14-08-2020 07:39:04

4. Manisa merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 08:54:05

5. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 08:54:37

6. Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 23:55:59

9. Sakarya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 26-08-2020 18:53:35

10. Malatya merkezden ben Emine. Selamlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-09-2020 17:39:07

11. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

12. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 19:54:53

13. Sinop merkezden ben ziya. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 10:13:49

14. Uşak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:22:06

15. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun

16. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, tebrikler

17. Bayburt dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Mrb web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 419

18. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler

19. Antalya dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 8

20. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran edici, sağolun , doruk – 203

21. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 8

22. Erzincan dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 190

23. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 188

24. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 176

26. Artvin dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 121

27. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 32

28. Kayseri merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 10-12-2020 02:40:08

29. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 72

30. Ordu dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 277

31. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım 25-12-2020 08:57:48

32. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 25-12-2020 22:16:37

33. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 76

34. Slm siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 310

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 175

37. Kahramanmaraş dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, saolun , ziya – 87

38. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Van merkezden ben . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 13-01-2021 20:28:50

40. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 131

41. Kastamonu dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 291

42. Adıyaman merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-01-2021 09:59:14

43. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Kütahya dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 422

45. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 133

46. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Slm siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

49. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 136

50. Çorum merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 18-02-2021 12:55:29

51. Bilecik dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 221

52. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

53. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 138

54. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım , mehmet – 240

55. Denizli dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 494

56. Kocaeli merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 28-03-2021 17:40:34

57. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 287

58. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 427

59. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-04-2021 00:06:12

60. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , Emine – 365

61. Şırnak dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam herkese siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 421

62. Kastamonu dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam herkese sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 6

63. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 10:03:12

64. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 497

65. İzmir dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 178

66. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, şukuladım

67. selamun aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

68. Trabzon dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler , emin – 192

69. Bitlis merkezden ben memo. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-06-2021 15:19:57

70. Bolu dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , Emine – 231

71. Osmaniye merkezden ben ali. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 23-06-2021 03:32:24

72. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, tebrikler 24-06-2021 22:13:42

73. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 248

74. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 43

75. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

76. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

77. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 129

78. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 429

79. Malatya dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . Selam herkese paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 131

80. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , Aylin – 122

81. Aydın dan kimler var. Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 82

82. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Aylin – 397

83. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 132

84. Bu konu : ” Gerçekler karşısında uçuşan tesadüflere inanmıyorum. Beyrut Limanı’ndaki büyük patlamadan önce, sismograflar tam olarak on bir saniye arayla altı patlama kaydetti. Bana göre bu, sahada uzaktan tetiklenen planlı bir patlamanın sonucu olduklarının güçlü bir kanıtı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , banu – 237

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link