FACTS / Conspiracy Theories’de şimdiye kadarki en büyük Reddit gönderisini oluşturalım. Bunu Robinhood’un Reddit’te yaptığı gibi düşünün. Bu gönderiyi Reddit’in her yerinde olmaya zorlayabiliriz. Köleleri serbest bırakalım, koyunlar için kapıları açalım ve uykuyu uyandıralım. Mümkün olduğunca çok kaynağa sahip olmaya çalışın.

Author

42 Comments

1. Çorum dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 271

2. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, şukuladım , hatice – 491

3. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Selam web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

5. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 09:44:56

6. Batman dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 303

7. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 369

8. İzmir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 18:56:52

9. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 155

10. Mersin dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 21

11. Diyarbakır dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 362

12. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , – 418

13. Malatya dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 224

14. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 119

15. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 118

16. Düzce merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 14-03-2021 01:15:58

17. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Manisa dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 335

19. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun , banu – 206

20. İzmir merkezden ben Hasan. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-04-2021 16:18:26

21. İzmir merkezden ben . Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 20-04-2021 14:27:30

22. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

23. Giresun merkezden ben hatice. Mrb siten inan ki güzel, tebrikler 01-05-2021 17:59:12

24. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 408

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 485

26. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-06-2021 19:43:06

28. Hatay dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 35

29. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 184

30. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selam bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 17

31. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

32. Şanlıurfa dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selam web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 331

33. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

34. Şırnak dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 161

35. Konya dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 45

36. Gümüşhane dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 40

37. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 13

38. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , emin – 158

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link