FACTS / Conspiracy Theories’de şimdiye kadarki en büyük Reddit gönderisini oluşturalım. Bunu Robinhood’un Reddit’te yaptığı gibi düşünün. Bu gönderiyi Reddit’in her yerinde olmaya zorlayabiliriz. Köleleri serbest bırakalım, koyunlar için kapıları açalım ve uykuyu uyandıralım. Mümkün olduğunca çok kaynağa sahip olmaya çalışın.

Author

11 Comments

1. Çorum dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 271

2. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, şukuladım , hatice – 491

3. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 09:44:56

5. Batman dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 303

6. Samsun dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 369

7. İzmir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 18:56:52

8. Bu konu : ” Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 155

9. Mersin dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 21

10. Diyarbakır dan kimler var. Gerçekler Megathread. Reddit’i devralalım! . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 362

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link