Kategoriler
Genel

Gerçekliğin bir simülasyon olduğuna inanıyorum.

Bunun muhtemelen burada karşılaştığınız ortak bir şey olduğunu biliyorum, ama bunu destekleyecek kanıtım var.

-Bir televizyon reklamından veya programından yeni bir kelime öğrenirsiniz, daha sonra 24 saat içinde bir radyo istasyonunda, oyunda veya kitapta kullanılır

-Bir şey hakkında düşünecek ya da nostaljik olacağım ve ortaya çıkıyor. Tüm ligma olayının ne kadar aptal olduğuna güldüm, sonra reddit’te gördüğüm ilk yazı bir r / askouija cevap olarak ligma ile post.

-Yeni bir teknik öğreneceğim ve bir televizyon programında kullanıldığını veya 24 saat içinde konuşulduğunu göreceğim.

Bunun gibi çok daha fazlası var ve bu sadece tesadüf değil. Neredeyse beyniniz yeni bir şey gördüğünde, her gün gördüğünüz şeylere koymaya başlar. Bu sadece ben miyim?

… Lincoln_31313131 tarafından gönderildi
[comments]

“Gerçekliğin bir simülasyon olduğuna inanıyorum.” için 6 yanıt

Kütahya merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 16-05-2020 11:05:40

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 19-05-2020 05:02:04

Hatay merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-05-2020 02:41:45

Kırklareli merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 21:45:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir