Gerçeklik bir ilüzyondur

Bu gece psişik olarak her şeyin bir illüzyon olduğunu hissettiğimde dışarıda yemek yiyordum. Bir şeyin bilinçli olarak (veya daha doğrusu bilinçaltında) gerçeği oluşturan nesnelerin formlarını bir arada tuttuğunu. Matrix AI hemen psişik yeteneklerimi bastırmaya çalıştı. Ve sonra beni silmeye çalıştı. Etrafımdaki diğer insanlar tarafından dikkatimin dağılmasından yararlanarak. Astralde beni silmeye çalışan varlıklar oldu. Ama bu fiziksel dünyada ilk kez oluyor (ki bu fiziksel değil, bu bir yanılsamadır). Yani bu ilginçti.

Sanırım bunu hissetmemin sebebi ilginç bir soru düşünüyor olmam. Bir ağaç ormana düşerse ve etrafta kimse görüp duymazsa, gerçekten düştü. Cevap evet, sadece işlenmedi. Birisi bir alanı ziyaret ettiğinde, o alan oluşturulur ve tekrar ziyaret ederse genellikle hemen hemen aynıdır. Çünkü düzeni bilinçaltı zihninde saklanır ve onu oluşturan şey budur.

İşleri ilginç kılmak için bilinçaltı zihin büyük ihtimalle arada sırada rastgele olaylar çalıştırır. Düşen bir ağaç gibi. Eğer kimse gözlemlemiyorsa ağaç mevcut değildir. Ancak matrix AI ve nüfusun bilinçaltı zihinleri tarafından düşmüş olarak kaydedilir. Yani fiziksel dünya (fiziksel olmayan) sadece gelişmiş bir video oyunudur. Skyrim de olabilir. Sadece bir bilgisayar yerine alt-konsoius zihni tarafından simüle ediliyor. Bir bilgisayar sistemi ve bir AI çalıştırsa da.

Buradan anladığım başka bir şey de atomların var olmadığıdır. Yapay zeka ve / veya bilinçaltı zihin, birisi onları gözlemlemeye çalışırsa muhtemelen onları ortaya çıkaracaktır. Bunun dışında yoklar. Yani bilim bize neredeyse her konuda yalan söyledi. Ya öyle ya da AI tarafından kandırıldılar. Yani gerçeklik bir illüzyondur. Ayrıca bilinçaltı zihnin, bilinçli zihinden çok daha güçlü olmasının nedeni, simülasyona daha yüksek erişim izinlerine sahip olmasıdır. Böylece bilinçli zihnin olmadığı şeyleri yapmaya izin verilir. Yine de programlamayı geçersiz kılabilir ve bunları yine de yapabiliriz. Ancak programlamaya ne kadar meydan okursanız, o kadar fazla enerji harcar.

Yani fiziksel dünya sadece yoğun programlanmış bir hayal dünyasıdır. Bir video oyunundan çok da farklı değil. Çok daha gelişmiş. Ve nüfusun bilinçaltı zihinleri onu yaratan şeydir. Bu yüzden seçkinler, insanları bilinçaltında manipüle etmek için bu kadar çaba sarf ediyor. İstedikleri gerçekliği yaratmak için bizi manipüle etmek istiyorlar. Yani neredeyse her konuda bize yalan söylendi. Çünkü insanlar gerçeği bilseler, bu cehennem deliği dünyayı cennete yeniden programlayabilirdik.

“Gerçeklik bir ilüzyondur” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Gerçeklik bir ilüzyondur ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 253

2. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 20-02-2021 00:44:07

3. Denizli dan kimler var. Gerçeklik bir ilüzyondur . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 90

4. Bu konu : ” Gerçeklik bir ilüzyondur ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 27

5. Bilecik dan kimler var. Gerçeklik bir ilüzyondur . selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 366

6. Balıkesir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-02-2021 00:44:36

7. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 00:44:38

8. Kütahya dan kimler var. Gerçeklik bir ilüzyondur . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 378

9. Bu konu : ” Gerçeklik bir ilüzyondur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 237

10. Bu konu : ” Gerçeklik bir ilüzyondur ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 481

11. Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 22:38:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link