Gerçeklik Çöküyor mu?

Sadece ben mi yoksa kalitesi mi herşey yokuş aşağı mı gidiyor?

SNL’yi, özellikle Seth Meyer’in haftalık güncellemesini izlemeyi çok severdim. 5 yıl ileri gidersem Tonight Show’un bir bölümünde oturamıyorum bile. Şakaları ve teslimatı berbat. Kindar, samimiyetsiz bir hack gibi görünüyor.

En son başkanlık tartışmalarından sonra, 2012’de Romney ile Obama’nın öne çıktığı tartışmalara ilişkin bir YouTube olayına girdim. Retorik ve siyasi tartışma seviyesi, 2020 tartışması ile karşılaştırılamaz.

Obama’dan bahsetmişken, son zamanlarda konuştuğunu duyan oldu mu? Açıkçası, 2012’de oy verdiğim adam değil. Yaşlanabileceğini anlıyorum ama karizması tamamen soldu. Görünüşe göre, konuşabileceği tek şey, azalan itibarını kurtarmak için zayıf bir girişimde bulunan kendisi. Eskiden böyle bir devlet adamı gibi görünürdü.

Neler oluyor? Gerçek mi çöküyor yoksa ben mi yaşlanıyorum?

… quarantine_survivor tarafından gönderildi
[comments]

“Gerçeklik Çöküyor mu?” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Gerçeklik Çöküyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 413

2. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:45

3. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-12-2020 18:51:10

4. Çankırı dan kimler var. Gerçeklik Çöküyor mu? . selam arkadaşlar web siten inanki iyi, sağolun , ali – 430

5. Bu konu : ” Gerçeklik Çöküyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 43

6. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-01-2021 14:47:40

7. Bursa merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 19:28:48

8. Bolu dan kimler var. Gerçeklik Çöküyor mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 423

9. Bu konu : ” Gerçeklik Çöküyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 40

10. Bu konu : ” Gerçeklik Çöküyor mu? ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 106

11. Zonguldak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun 06-02-2021 04:20:42

12. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 12:48:51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link