Gerçek bir rüya dünyasıdır. Gerçek dünya yok. Fiziksel dünya gerçek değildir ama sizi gerçek olduğuna ikna etmek için tasarlanmıştır. Bu çılgın dünyayı terk ettiğinizde, fiziksel dünyaya çok benzeyen kendi matrisinizi yaratabilirsiniz. Ama önce burada gerçekliğin doğası hakkında bazı temel bilgiler var.

Gerçek bir rüya dünyasıdır. Gerçek dünya yok. Fiziksel dünya gerçek değildir, ancak sizi gerçek olduğuna ikna etmek için tasarlanmıştır. Uykuya daldığınızda gittiğiniz bir rüya dünyası ile fiziksel dünya arasındaki tek fark, fiziksel dünyanın çok daha yoğun olması ve onun bir rüya dünyası olduğunu görmenizi engellemeye çalışan programlama katmanlarına sahip olmasıdır. Yani gerçeklik, zihin tarafından yaratılan bir yapıdır.

Peki gerçeklik programlama nedir? İnsanların rüyalar ve OBE’ler sırasında gittiği daha az yoğun dünyalarda ve ölümden sonra gerçeklik çok daha şekillendirilebilir. Bir motosiklet alıp onu bir ata dönüştürebilirsiniz. Elinizde bir güneş veya kara delik tezahür ettirebilirsiniz. İnsanları ve çevreleri tezahür ettirebilirsiniz. İnsanlar sadece programlanmış yapılardır, ancak eğer bilmiyorsanız, onların gerçek insanlar olduğunu düşünürdünüz. Böylece hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Yani realite programlama, niyeti kullanarak yapmasını istediğiniz şeyi yapmak için enerji ve gerçekliğin kendisidir. Yani daha az yoğun dünyalarda bazı çılgın gerçeklik programlamaları yapabilirsiniz. Diyelim ki bir ev tezahür ettiriyorsunuz ve ona yaklaşan negatif varlıklar istemiyorsunuz. Niyetinizi gerçeğe bir program yazmak için kullanabilirsiniz, böylece zombilerin yanına gelirlerse yerden atlarlar ve yakındaki heykeller canlandırılır ve peşlerinden gider. Sonra onlar gittikten sonra zombiler uzaklaşır ve heykeller yeniden heykel olur. Bu gerçeklik programlamasıdır. Eğer beden dışı deneyimler yaşamadıysanız, kulağa çok zor geliyor. Ama gerçeklik böyle işliyor.

Peki, fiziksel dünyaya benzer bir matrisi nasıl yaratırsınız? Bu, anlattığım gibi basit bir gerçeklik programından çok daha zor. Ve çeşitli yöntemler var. Önce bir dünya yaratmanız gerekir. İlk başta güzel olmalı ve insanların seveceği bir dünya olmalı. İşler bir süre iyi gittikten sonra, onu ilginç hale getirmemizi öneriyorsunuz. Ve dünyanıza gelen insanların hafızaları silinir. Ve onunla birlikte hareket edecek bazı insanlar elde edersiniz. Hafızanı sildiğin zaman, onları elde etmiş olursun. Kontrol etmeleri kolay olacak.

Bunları hafızada silebilir ve hafıza silme enerji alanıyla saklama kaplarına koyabilirsiniz. OBE’ler sırasında hafıza silme işlemi yaptım. Hafıza silme etkisine sahip olacak şekilde programlanmış enerji. Bir grup insanın hafızası silindiğinde, yarattığınız gerçekliği yeniden programlamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak, onu çok daha yoğun hale getirmen gerekecek. Bir gerçeklik ne kadar yoğunsa, değiştirmek o kadar zor olur. Ayrıca, gerçekliği, oradaki insanların avatarları çok zayıf ve sınırlı olacak şekilde programlamak zorundasınız. Bu aynı zamanda zihinsel programlama ile yapılır. Avatarlarının kırılgan ve zayıf olduğu ve çok hızlı yaşlandığı konusunda hemfikir olmalarını sağlayın. Toplu sözleşme, mutabakat gerçeklerini şekillendirir. Yani, onları kabul ettirirseniz ve buna inanırlarsa, o zaman bu onların gerçekliğini belirleyecektir.

Ayrıca, avatarlarından kolayca çıkamayacaklarını kabul etmelerini sağlamalısınız. Avatarlarından çıktıklarında öleceğine veya iblislerle karşılaşacaklarına veya öfkeli bir tanrı tarafından yargılanacaklarına inanmaları için beyinlerini yıkamak, bunu başarmanın bir yoludur. Avatarların enerjik programlaması da buna katkıda bulunacaktır. Bunu yapmaya kararlılarsa, avatarlarından çıkmalarına engel olamazsınız, ancak bunu onlar için gerçekten zorlaştırabilirsiniz. Ayrıca, avatarlarını uyurken bıraktıklarında, bayıldıklarını kabul etmelerini sağlamalısınız. Ve eğer bir şey hatırlarlarsa, bu sadece bir rüya.

Yani bu insanların hafızasını silip beyinlerini yıkadınız ve yapabildikleri zaman avatarlarını bırakamayacaklarını düşündünüz. Ve yoğun programlanmış rüya dünyanıza gelmelerini sağlıyorsunuz. Ve çok yoğun olduğu için onu değiştirmeleri çok zor. Ancak neler olup bittiğini anlarlar ve birlikte çalışmaya karar verirlerse, programlamayı geçersiz kılabilir, gerçeği daha az, yoğun hale getirebilir ve olmasını istedikleri şekilde değiştirebilirler. Bu yüzden programlamayı güçlendirmeli ve birbirleriyle bölünmüş halde tutmalısınız.

Yani muhtemelen onları farklı diller konuşan ülkelere bölmek istersiniz. Ve elbette avatarlarını telepatiyi önlemek için programlayın. Hükümetler yaratabilir ve aracılarınızı kullanarak onları kontrol edebilir ve birbirlerine karşı oynayabilirsiniz. Ya da kendinizin bir parçasını tam bir farkındalıkla enkarne edebilir ve onları doğrudan kontrol edebilirsiniz. Böylece aynı anda her büyük ülkenin kralı, imparatoru veya başkanı olabilirsiniz. Bu, kontrol için gündeminizi uygulamayı çok daha kolay hale getirir.

Savaşların yanı sıra, onları aşılamak istersiniz. Böylece onların beyinlerini yıkamak için bir eğitim sistemi yaratabilirsiniz. Ve dünyanızın ne kadar yüksek teknolojiye sahip olduğuna bağlı olarak, gazete veya elektronik medya aracılığıyla beyinlerini yıkayın. Ama muhtemelen düşük teknolojili yapmak istersiniz, böylece gerçeği anlamaları o kadar kolay olmaz.

Daha da önemlisi, ölümden sonra olanlara dair inançlarını şekillendirmek istiyorsun. Din, bunu yapmanın iyi bir yoludur. Onları bir dine inanmaya telkin edin. Haçlı seferlerinin ve kutsal savaşların ek faydaları için farklı dinler yaratın. Ve dini satın almayanlar için onlara materyalist bir bilimsel inanç sistemi verin. Onlara gerçekliğin kozmik bir kaza olduğunu söyleyin, öyle olmadığını çok iyi bilseniz bile.

O zaman yapmanız gereken şey, avatarları öldüğünde ne yapacağınız konusunda endişelenmektir. Bu noktada onlar sizin küçük hapishane hayal dünyanızın dışındalar. İstedikleri yere gitmeyi seçebilirler. Nasıl olduğunu bilselerdi. Bu yüzden, işi yakın zamanda ölenleri kandırmak olan, halkınızdan oluşan ekiplere sahip olmanız gerekecek. Hangi tanrı veya tapıyorlarsa onu dinlermiş gibi davranacaklar. Ateist iseler, en aşina oldukları dine gidin. Ya da cehennemden korkmak için çok fazla ateş ve kükürt içeren bir cehennem dünyası yaratın. Bu genellikle işe yaramaktadır.

Ardından onlara son yaşamlarının bir özetini gösterin (hafıza aktarımı yeterince kolaydır). Onlara kötü şeyler yaptıklarını ve bunu telafi etmek için reenkarne olmaları gerektiğini söyleyin. Çoğu muhtemelen buna aşık olacak. Aptal olmayanlar size onu nereye itebileceğinizi söyleyecektir. O zaman aptal iseler reenkarne olurlar. Ve tekrar öldüklerinde, onlara en son anlattığın saçma hikayeyi anlat. İşte kölelerinizin reenkarne olmaları gerektiğini düşünmeleri için beyinlerini yıkadınız.

Muhtemelen yapmak isteyeceğiniz başka bir şey, birçok olumsuz duyguyu tetiklemek için olumsuz olayları kullanmaktır. Negatif duygularının enerjisini toplamak için görünür spektrumlarının hemen dışında bir ızgara sistemi kurabilirsiniz. Programlanmış görünür spektrumlarının ötesindeki enerji. Ne kadar çok olumsuz olay olursa, o kadar çok negatif enerji toplayabilirsiniz. Dünyayı daha yoğun hale getirmek ve frekansı düşürmek için bu negatif enerjiden beslenebilir ve onu ızgaradan iletebilirsiniz.

Ayrıca, farkındalıklarını elinizden geldiğince sınırlandırmak için bir program yapmak isteyeceksiniz. Öyleyse, farkındalıklarını görünür ışık spektrumunda tutmaya ve avatarlarından çıkmalarını zorlaştırmaya programlanmış bir enerji alanında dünyayı örtün. Kararlılarsa, avatarlarından çıkmalarını engelleyemezsiniz, ancak bunu zorlaştırabilirsiniz.

Yapmak isteyeceğiniz başka bir şey de, rüya dünyanızın dışındaki herhangi birinin müdahale etmesini zorlaştırmaktır. Öyleyse kölelerinizi, hayal dünyasında bir avatarı olmayan yabancıları (hayaletler) göremeyecekleri konusunda hemfikir olun. Toplu sözleşme ve programlama, yabancıların kendilerini göstermesini çok zorlaştıracak. Kollektif programlamayı geçersiz kılmaları çok fazla enerji gerektirecek. Ve o zaman bile kendilerini yalnızca birkaç saniye gösterebilecekler. Köleleriniz hayaletlerin var olmadığına inanmak için ne kadar programlanırsa, onları görme olasılıkları o kadar azalır.

Öyleyse köle dünyan var. Yoğun bir şekilde programlanmış bir rüya dünyası. İnsanların bölünmeleri ve dikkatlerinin dağılması için birbirleriyle savaşa girdikleri yerler. Ve kimin dini ve politik inanç sisteminin doğru olduğu konusunda savaşmak. İpleri çekerken ve toplumlarının gitmesini istediğiniz yönde kuklacı yaparken.

Bu, gerçeklik programlamaya ve bir matrisin nasıl oluşturulacağına dair çok basitleştirilmiş bir genel bakış. Fiziksel dünya matrisi çok daha karmaşıktır ve programlama katmanları ve katmanları vardır. Yine de benim gibi insanların beden dışı deneyimler yaşamasını, öbür dünyayı öğrenmesini ve gerçekte neler olup bittiğini anlamasını engellemiyor. Umarım bundan çok şey öğrenmişsindir. Bana yorumlarda ne düşündüğünüzü söyleyin.

Author

19 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

2. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

3. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 212

8. İzmir dan kimler var. Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 119

9. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , ahmet – 244

11. Selam paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım

12. Rize dan kimler var. Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım , emin – 473

13. elif yılmaz Reply

Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 07-03-2021 14:00:38

15. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

16. Siirt merkezden ben ziya. Selam herkese siten yeminle hayran edici, şukuladım 22-03-2021 11:52:41

17. Denizli dan kimler var. Gerçeklik programlama ve bir matris nasıl oluşturulur . Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 410

18. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

19. İstanbul merkezden ben . Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2021 14:19:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link