Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd.

Çoğumuz, seçim sonuçları hakkında şüphe uyandıracak ve tarafsız tarafsız soruşturma yapılmasını gerektirecek yeterli ikinci derece kanıt olduğunu anlıyoruz.

Trump’ın ilk yılını düşünün, üst düzey kongre liderleri, medyanın, FBI’ın, DOJ’nin ve istihbarat kurumunun tam desteğiyle Trump’ın peşinden gitmek istiyor.

Sonuç neydi? Hiçbir şey değil. Bu, son olayların ışığında çok şey konuşuyor.

Adalet öldü, gözleri olan herkes görebilir, şimdi anayasa hukukunun herhangi bir görünümünü geri getirmek için sahip olduğumuz tek şans alternatif yollardan geçer ve hepimiz bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. Ya bu ya da bildiğimiz hayatın sonu.

Tek umudum ve duam sadece sivil vatanseverler ve kahramanlar değil

… Iconoclastics tarafından gönderildi
[comments]

“Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd.” üzerine 23 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. . Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 193

2. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle iyi, sağolun , gaye – 279

3. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 219

4. Osmaniye dan kimler var. Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. . Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 236

5. Isparta merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-12-2020 17:30:47

6. Van dan kimler var. Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 58

7. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. Selam web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 139

8. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 392

9. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , – 95

10. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. Mrb web siten cidden hayran edici, teşekkürler , hatice – 227

11. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, sağolun , Hasan – 432

12. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 315

13. Çorum dan kimler var. Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. . selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 217

14. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten gerçekten çok güzel, sağolun 19-01-2021 09:00:53

15. Sivas dan kimler var. Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. . Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 269

16. Bu konu : ” Gerçekte neyin gösterildiğini unutmayın: Election, Lin, Powell, vd. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , Hasan – 475

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link