Bu yüzden hükümete hiç güvenmiyorum. Tek bir işleri var (insanlara yardım etmek) ve bunu zar zor yapıyorlar. Ama aşının nasıl bir kontrol yöntemi olduğundan gerçekten emin değilim? Birisi bana bunu açıklayabilir mi çünkü buna güvenmiyorum ama gerçekten bir nedenim yok.

35 Comments

1. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha iyi, saolun , Emine – 336

2. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 427

3. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım 31-07-2021 20:12:26

4. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 38

5. Amasya dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Slm web siten valla güzel, face de paylaştım , Emine – 184

6. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 317

7. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

8. Gümüşhane dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Selam siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 174

9. Osmaniye dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 3

10. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 269

11. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanki hoşuma gitti, sağolun 01-08-2021 01:09:30

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 145

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, saolun , Gürbüz – 321

14. Elazığ dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 108

15. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-08-2021 18:03:07

16. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , banu – 220

17. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım 08-08-2021 00:37:41

18. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 203

19. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 318

20. Adana dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 264

21. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 466

22. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , – 101

23. Aksaray dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , gaye – 484

24. Adana merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 01-09-2021 16:04:17

25. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 467

26. Kayseri dan kimler var. gerçekten anlamıyorum. . Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 67

27. Hatay merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 14-09-2021 00:26:45

28. Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” gerçekten anlamıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 300

30. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Şırnak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 19:09:17

32. Çorum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 26-09-2021 13:45:30

Write A Comment