Ya aşı olmadan dijital aşı kimliğine pozitif bir giriş elde etmek mümkünse …

Gerçekten aşı olmadığınızdan nasıl emin olabilirler?

Antikor testi yapsalar bile “bu garip, neden bilmiyorum” diyebilirsiniz.

Zehrin enjekte edilip edilmediğini asla anlayamazlar. 2030’a kadar hala hayatta olanlardan biri olduğunuzu öğrenecekler.

32 Comments

1. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-04-2021 11:45:43

2. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 187

3. Antalya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun 23-04-2021 14:33:34

4. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 286

5. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 132

6. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım , banu – 459

7. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 228

8. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 28-04-2021 05:14:47

9. Çanakkale dan kimler var. Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? . Slm web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 311

10. Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 260

12. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Slm siteniz valla hayran edici, şukuladım 05-05-2021 09:27:27

13. Düzce dan kimler var. Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 349

14. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, sağolun 06-05-2021 22:14:26

15. Selamlar siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 102

17. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 464

18. Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 26-05-2021 12:05:00

20. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

21. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım

22. Çorum dan kimler var. Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 233

23. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 21:20:12

24. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 02:20:10

25. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 251

26. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

27. Merhaba paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler

28. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 155

29. Bu konu : ” Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? ” çok güzel. Selam web siten inanki dikkat çekici, saolun , ali – 38

30. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Şanlıurfa dan kimler var. Gerçekten aşı olduğunu nasıl bilmek istiyorlar? . Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , memo – 58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link