Bu denizaltının uzun süredir gözlemcisiyim, çünkü esas olarak konuşmanın çoğu gerçekten gerçekleştiğinde uyuyorum. Sadece gerekli hissettiğimde diyaloğa gerçekten bağlı kaldım. Tanrım şimdi bunu hissediyorum.

Bunu yazdığım sırada, bu forumdaki en iyi gönderi, toplum çöktüğü için çetelerin palaları kullandığı distopik bir geleceği anlatan bir salağın tweet’inin lanet bir ekran görüntüsü.

6k ‘upvotes’, ya da başka bir deyişle, internette gerçeği arayanlar, ne yapacaklarını bilmiyorlar, umutsuz fantezilerini gıdıklayan bir mesaja şapka atıyorlar.

Bunu bir düşün. Gerçek şu ki, 6 bin kişinin birbirlerini kişisel, dünya çapında hazır cihazlarında (bu arada) büyük ölçüde kurguyla tasvir edilen bir senaryo hakkında doğrulaması.

Keşke kafanı kıçından çıkarırsan ve ne kadar şanslı olduğunun farkına varırsan. Bunu okuyabilmek, 1) dünyanın en yüksek yüzdelik diliminde yaşadığınızı ve 2) gerçekten değişmekle uğraşacak hiçbir şeyin olmadığını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Orada gerçek, ağızdan ağza acı var ve sizden çok uzak olduğu için, bunun çılgın bir maksimum geleceğin DÜŞÜNCESİ olduğunu hissetmenize neden olabilecek tek şey. Bu abonenin toplayabileceği en önemli nokta, rastgele bir tweetin nihilist G noktasına yeterince çarpıp vurmadığı, dürüst olmak gerekirse, görmek çok üzücü.

Gerçek tartışma nerede? Eğer gerçekten dünyanın böyle gittiğini hissediyorsanız, neden bu konuda kesinlikle öfkelenmiyorsunuz? Koltukta rahat olmalı o zaman.

Sadece kendi kendini gerçekleştiren üzücü bir kehaneti kabul etmek yerine gerçeği gün ışığına çıkarmayı gerçekten önemsiyorsan, o zaman bu konuda ne yapıyorsun? Çünkü bir klavye savaşçısı olmak ve sanal başparmak yukarı aramak bu konuda bir SHIT yapmayacak. Sanki buradaki insanlar, bu tür bir diyaloğun burada ilgi kazandığını görerek gerçekten iniyorlar.

Benim rantım okyanusta bir damla olacak, ama kollektif zihinlerimizin bundan daha iyisini yapabileceğini biliyorum. Bu aşamada görmek gerçekten acınası. Bu yer nasıl düştü.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten hayran edici, şukuladım , mehmet – 107

2. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 196

4. Trabzon dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 267

5. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:36:37

6. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 159

7. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 325

8. Kırklareli dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 245

9. Erzincan dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , ahmet – 338

10. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 163

12. Kilis dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . selamun aleyküm siten yeminle güzel, teşekkürler , mehmet – 373

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 410

14. Eskişehir dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 268

15. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 352

16. Kırklareli merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 19-02-2021 18:06:30

17. Kilis dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 207

18. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

19. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 71

20. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teşekkürler , emin – 161

21. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , doruk – 346

22. Diyarbakır dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 83

23. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, tebrikler 16-03-2021 23:21:18

24. Hatay dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, şukuladım , – 16

25. Ankara dan kimler var. Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. . Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun , – 41

26. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 450

27. Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 425

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçekten bilgiçlikçi nihilistler olduğunuzda, hepiniz gerçek gerçeği arayanlar olduğunuzu düşünüyorsunuz .. ” çok güzel. Selam web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 273

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link