Dürüst olmak gerekirse şu anda dünyada “kötü adamların” kontrollü bir şekilde yıkıldığını gördüğümüzü düşünüyorum. Başlangıç ​​olarak, büyük sıfırlama, bunu açıkça anlattıkları gerçeği (normalde yapacaklarından çok daha açık) bana iki şeyden birini söylüyor:

– Size işlerin çok kötü olacağını söyleyin, bu yüzden daha az aşırı seçenek sunulduğunda insanlar bunu kabul edecekler (oldukça yaygın, 7/24 geri dönüşe bakın)

-Birazı daha yüksek güç (Belki Q) gerçekten görevdedir ve bize her şeyin özünde ne kadar yozlaşmış olduğunu açıkça gösteriyorlar, çünkü bilinmeyen normlara neler olup bittiğini öğrenirlerse tam bir erimeye sahip olacaklardır) . Eskiden tüm Q olayının sadece büyük bir sorun olduğunu düşünürdüm, ama suiz kanalının tıkanması her şey hakkındaki tüm konumumu iki kez düşünmeme neden oldu.

Author

10 Comments

1. Afyon dan kimler var. Gerçekten bir komplo değil . Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 303

2. Bu konu : ” Gerçekten bir komplo değil ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 461

3. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 01:33:03

4. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Tekirdağ dan kimler var. Gerçekten bir komplo değil . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , ahmet – 475

6. Sivas dan kimler var. Gerçekten bir komplo değil . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 366

7. Bu konu : ” Gerçekten bir komplo değil ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 139

8. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım 08-04-2021 11:27:13

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gerçekten bir komplo değil ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha güzel, saolun , elif yılmaz – 220

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link