Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar

Bill Gates of Hell dünya nüfusunu aşılamak istediğinden beri merak ettim … ya temassız kabileler? Ya Amişler? Derin Amazon’un ortasındaki yerli halkın buna sahip olma ihtimali nedir ve onlarla iletişim kurma ihtiyacı ne olabilir? Pekala, ulaşmak için planlar yapıyorlar ve şimdiden bazı kabilelere sahipler:

https://www.google.com/amp/s/api.nationalgeographic.com/distribution/public/amp/history/2020/08/coronavirus-creeps-closer-isolated-arrow-people-amazon

Ayrıca Amiş topluluklarına da ulaştılar.

Bu tam bir dünya hakimiyeti, hiç kimse HERKESİNİ kontrol etmek için saçma psikopatın izini süren “aşı” temasından güvende değil. Hepimiz korkmalıyız, saklanmak olmayacak. İsterseniz ormanda kaçabilirsiniz ama ordunun kızılötesi kamera uçakları / dronları olduğunu ve ne olmadığını biliyorsunuz. Bu çok endişe verici, başka seçeneğimiz olmayacak. “Aşıyı al yoksa seni öldürürüz ve sevdiklerinize Covid’den öldüğünüzü söyleriz” olacak.

Ölümü seçiyorum çünkü ruhum satılık değil.

“Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar” üzerine 14 yorum

1. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 25-09-2020 19:26:17

2. Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, face de paylaştım 26-09-2020 01:27:40

3. Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler 26-09-2020 01:40:47

4. Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-10-2020 02:20:24

5. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, saolun 14-10-2020 19:30:56

6. Kars dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 120

Yorum yapın