Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar

Bill Gates of Hell dünya nüfusunu aşılamak istediğinden beri merak ettim … ya temassız kabileler? Ya Amişler? Derin Amazon’un ortasındaki yerli halkın buna sahip olma ihtimali nedir ve onlarla iletişim kurma ihtiyacı ne olabilir? Pekala, ulaşmak için planlar yapıyorlar ve şimdiden bazı kabilelere sahipler:

https://www.google.com/amp/s/api.nationalgeographic.com/distribution/public/amp/history/2020/08/coronavirus-creeps-closer-isolated-arrow-people-amazon

Ayrıca Amiş topluluklarına da ulaştılar.

Bu tam bir dünya hakimiyeti, hiç kimse HERKESİNİ kontrol etmek için saçma psikopatın izini süren “aşı” temasından güvende değil. Hepimiz korkmalıyız, saklanmak olmayacak. İsterseniz ormanda kaçabilirsiniz ama ordunun kızılötesi kamera uçakları / dronları olduğunu ve ne olmadığını biliyorsunuz. Bu çok endişe verici, başka seçeneğimiz olmayacak. “Aşıyı al yoksa seni öldürürüz ve sevdiklerinize Covid’den öldüğünüzü söyleriz” olacak.

Ölümü seçiyorum çünkü ruhum satılık değil.

“Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar” üzerine 53 yorum

1. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 25-09-2020 19:26:17

2. Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, face de paylaştım 26-09-2020 01:27:40

3. Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler 26-09-2020 01:40:47

4. Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-10-2020 02:20:24

5. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, saolun 14-10-2020 19:30:56

6. Kars dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 120

7. Muş merkezden ben memo. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-10-2020 06:53:57

8. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 23-10-2020 09:32:42

9. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 25-10-2020 02:22:44

10. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 03:55:28

11. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler 02-11-2020 00:02:37

12. Isparta dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Selamlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 27

13. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , ali – 332

14. Muş merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:42:17

15. Malatya dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 91

16. Elazığ dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 338

17. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-12-2020 00:59:51

18. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 232

19. Burdur dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler , banu – 249

20. Burdur dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Mrb web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 351

21. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım , emin – 1

22. Çankırı dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Merhabalar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 405

23. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:32:25

24. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , hatice – 461

25. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Selam herkese siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 208

26. Rize dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Merhaba web siteniz cidden çok iyi, sağolun , Emine – 207

27. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, saolun 16-01-2021 12:04:55

28. Ordu dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Merhaba paylaşım gerçekten güzel, tebrikler , ali – 77

29. Aydın dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 388

30. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-01-2021 16:45:43

31. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 01-02-2021 06:07:03

32. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 394

33. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 27

34. Bayburt merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler 05-02-2021 20:05:53

35. Batman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 23:24:14

36. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 243

37. Artvin dan kimler var. Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 482

38. Bu konu : ” Gerçekten bütün dünyayı aşılamak istiyorlar ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun , hatice – 268

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link