Gerçekten evimizin sahibi miyiz? Demek istediğim, her şeyi ödeseniz ve bankacılara tek bir kuruş borçlu olmasanız bile, teknik olarak hala sizin kıçınıza sahip değiller mi denen küçük bir şeyle emlak vergisi?

Evet, bu evin sahibi olduğunuza emin olun, ancak oturduğu arazinin sahibi onlar ve pleblerin artık özel ev sahibi olma “ayrıcalığına” sahip olmamaları gerektiğine karar verdiklerinde, emlak vergilerinizi geciktirilmiş oranlara yükseltecekler ve orada yaşamaya gücünüzün yetmemesi için.

Ve evlerinin bedelini ödemeyen insanlara (teknik olarak henüz sahip olmadıkları anlamına gelir), onlara basitçe teklif edilecek borç affı tüm özel mülkiyetten vazgeçmeyi kabul ederlerse.

Gönderen … Delusional_Idealist
[comments]

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 35

2. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla mükemmel, tebrikler , banu – 424

3. Hatay dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, saolun , Aylin – 458

4. Malatya dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , emin – 448

5. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 360

6. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 95

7. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-02-2021 15:44:59

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 436

9. Afyon dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , gaye – 350

10. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 453

11. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Kastamonu merkezden ben ali. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 13-02-2021 18:59:22

13. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım 16-02-2021 18:42:56

14. Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Bartın dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 342

16. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 401

17. Kırşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 01:55:21

18. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 28

19. İzmir dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 454

20. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 373

21. Tunceli dan kimler var. Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 28

22. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Gerçekten evlerimizin sahibi miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım , memo – 433

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link