Elitler şovu onlarca yıldır yönetiyor. Yüksek mevkilerdeki insanların servetlerini belgelemedikleri biliniyor, tüm ülkeleri istikrarsızlaştırmak ve dünya çapında pedofil halkalarını finanse etmek için belgelenmemiş bir miktar para harcandı. Jeff Bezos gibi insanlar% 1’in% 1’i, ancak% 1’in% 1’inin% 1’i, milyarlarca hatta trilyonlarca dolar değerinde. İlk trilyoner zaten burada.

Ve Elon Musk, bir süre en zengin adam olduktan sonra neden heyecanlanmadı? Belki de en zengin adamları biliyordur? Vladimir Putin gibi insanların belgesiz servetleri milyarlarca tutuyor ve neden tek kişi o olsun?

Author

21 Comments

1. Denizli dan kimler var. Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 378

2. Sinop dan kimler var. Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? . Slm sayfan harbiden çok iyi, sağolun , ali – 121

3. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , emin – 450

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun

5. Kastamonu dan kimler var. Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 239

6. Mersin dan kimler var. Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 440

7. Muş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-03-2021 12:29:45

8. Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 25-03-2021 12:31:33

9. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, tebrikler 25-03-2021 12:31:53

10. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Hasan – 154

11. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 222

12. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 56

14. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler 01-04-2021 10:47:12

15. Elazığ merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 12:36:39

16. Kayseri dan kimler var. Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 459

17. Kütahya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 18:40:35

18. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 350

19. Bu konu : ” Gerçekten Jeff Bezos’un dünyanın en zengin adamı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 228

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link