Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek

Tencent, isyan oyunlarına da sahip olan ve oldukça emin bir şekilde efsaneler liginin de tik tok sahibi olduğu Çinli bir şirket olan 300 milyon yatırım yaparak reddit sitesini 2019-2020’de 3 milyar değerine çıkardı.İnsanların Çin hakkında bir şeyler paylaştığını görüyorum. onunla ne yapmak istersen Biri efsaneler liginde oynarsa, idk koydukları miktar için kar için yatırım yapan bir şirkettirler, ancak kar elde etmek umuduyla birden fazla şampiyon ve hızlı zamanlar yayınlarlardı veya prestij görünümleri ve etkinlikleri nasıl olur, ancak yatırım yaparlar veya çok şey alırlar. Tik tok’a sahip olup olmadıklarını bilmiyorum ama ondan ayrılar, sahip olabileceklerinden eminim ve bir süre önce tiktok’un yasaklandığına dair bazı şeyler gördüm. tencent en büyük şirketlerinden biri gibidir ve milyarlarca veya milyonları boşuna yatırım yapacak bir gerçek için çok şey alıp kâr için yatırım yaparlar.

“Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 351

2. Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 17-12-2020 14:24:07

3. Çorum merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 16:52:15

4. Bu konu : ” Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 90

5. Bu konu : ” Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 201

6. Bu konu : ” Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha dikkat çekici, saolun , doruk – 284

7. Bu konu : ” Gerçekten komplo bir şey söylemiyorum ama Çin hakkında konuşan insanları gördüğüm için gerçek ” çok güzel. Selam siteniz valla güzel, şukuladım , ali – 482

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link