Gerçekten Ne Önemsiyoruz?

Epstein / Maxwell skandalı birçok insan için birçok şeydir. Endişeler, öncüden siyasete kadar değişmektedir. Her nasılsa, bunun “zengin ve güçlü” ile ilgili fikri, Epstein ve Maxwell’in yapmaya çalıştığı şeyden ziyade odak noktası gibi görünüyor: zenginleri ve güçlüleri gasp etmek. Kimse kimin kurban olduğunu, kimin yırtıcı olduğunu ya da gerçekte ne olduğunu bilmiyor.

İnsanların insan ticareti konusunda öfkelendikleri fikri gülünç. Bunu ne zaman önemsemeye başladılar? Bu Amerika’da her gün devam ediyor. Aniden şimdi bunun farkındalar mı? Şehrinizin sokaklarını kontrol edin: her yerde genç fahişeler bulacaksınız.

Burada sahip olduğumuz şey, muhtemelen Mossad ve CIA – Bill Barr’ın eski işvereninin haydut unsurlarını içeren bir gasp konusu.

“Gerçekten Ne Önemsiyoruz?” üzerine 24 yorum

1. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-08-2020 11:14:46

2. Niğde merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 05-09-2020 08:13:22

3. Rize merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-09-2020 18:18:50

4. Afyon merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 02:58:14

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 09-09-2020 06:33:02

6. Erzurum merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız valla mükemmel, tebrikler 02-10-2020 06:04:54

7. Uşak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 09-10-2020 19:23:50

8. Bu konu : ” Gerçekten Ne Önemsiyoruz? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 147

9. Bayburt dan kimler var. Gerçekten Ne Önemsiyoruz? . Mrb paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 127

Yorum yapın