Haberlerde büyük bir şey olduğunda ve yoğun bir şekilde ele alındığında, genellikle medyanın veya ‘Onlar’ın dikkatleri çekmeye çalıştığı, aynı anda olup biten bir şeyin parçasını paylaşan biri vardır.

Sorum Süveyş Kanalı, ESL’nin (Avrupa Süper Ligi) oluşumu ve son zamanlarda ele alınan diğer büyük manşetlerde.

‘Onlar’ın görmemizi istemediği gerçekte neler oluyor?

Author

10 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 316

2. Tokat dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 276

3. Diyarbakır dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 187

4. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ziya – 395

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , Aylin – 147

7. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-05-2021 22:19:28

8. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 256

9. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 158

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link