Haberlerde büyük bir şey olduğunda ve yoğun bir şekilde ele alındığında, genellikle medyanın veya ‘Onlar’ın dikkatleri çekmeye çalıştığı, aynı anda olup biten bir şeyin parçasını paylaşan biri vardır.

Sorum Süveyş Kanalı, ESL’nin (Avrupa Süper Ligi) oluşumu ve son zamanlarda ele alınan diğer büyük manşetlerde.

‘Onlar’ın görmemizi istemediği gerçekte neler oluyor?

Author

32 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 316

2. Tokat dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 276

3. Diyarbakır dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 187

4. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ziya – 395

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , Aylin – 147

7. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-05-2021 22:19:28

8. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 256

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 158

10. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Emine – 194

11. İzmir dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, saolun , ali – 429

12. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

13. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 125

15. Van merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 11:27:13

16. Bayburt dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 456

17. Elazığ dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 412

18. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 70

19. Bartın dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 151

20. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 340

21. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 49

22. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 133

23. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım 25-06-2021 23:06:37

25. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Gerçekten neler oluyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 281

27. Zonguldak merkezden ben ali. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun 24-07-2021 02:33:39

28. Hatay dan kimler var. Gerçekten neler oluyor? . Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 5

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link