Kategoriler
Genel

“Gerekli olmayan” işletmeler hükümet tarafından milyonlarca işten çıkarıldı. Sessizlik. BLM der ki, “polisi koru”, Amazon, Comcast, Walmart derhal tereddüt etmeden milyarlar gönderir.

Gönderen u / bonked_or_maybe_not

BLM’nin neden bu kadar çok para ve duvardan duvara reklam aldığını bilmek ister misiniz? Cevap sizi mutlu etmeyecek.

Büyük şehirler, hükümetler ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar BLM’ye milyonlarca bağışta bulunuyorlar – grubun bugün bir AMA temsilcisi vardı ve bu paranın nereye gittiğine dair HERHANGİ BİR soruyu cevaplamayı reddetti – neden? Çünkü BLM sadece bir kara para aklama programıdır.

Örneğin, Los Angeles, Black Lives Matter’e 150-250 milyon dolar bağışlıyor.

biri bunu nasıl yapar?

Neden blacklivesmatter.com’a gidiyorlar ve bağışta bulunuyorlar … bu bizi nereye götürüyor? Neden Act Blue’ya dönüyoruz ..

https://secure.actblue.com/donate/ms_blm_homepage_2019

ActBlue nedir:

ActBlue, Haziran 2004’te Demokratların, ilerici grupların ve sivil toplum kuruluşlarının çevrimiçi bağış toplama yazılımı sağlayarak İnternet’te para toplamasına olanak sağlayan kâr amacı gütmeyen bir teknoloji kuruluşudur.

Katkıların Yeniden Belirlenmesi

Bir kampanya veya komitenin (a) ActBlue’dan, katkınızı içeren bir çek ödemesi için 60 gün boyunca başarısız olması durumunda (ActBlue, tüm çeklerin paraya çevrildiğinden emin olmak için kampanyayla tekrar tekrar deneme girişiminde bulunduktan sonra) veya (b) olumlu olarak reddeder ActBlue aracılığıyla verilen bir katkı, katkınız ActBlue’ya bir katkı olarak yeniden belirlenecektir. Benzer şekilde nakde çevrilmeyen veya olumlu bir şekilde reddedilen sosyal yardım kuruluşlarına yapılan katkılar ActBlue tarafından tutulacak ve genellikle sosyal yardım faaliyetlerini desteklemek için kullanılacaktır.

Nakit ya da pozitif olarak reddedilmeyen yardım kuruluşlarına yapılan katkılar ActBlue Yardım Kuruluşlarına sağlanacaktır.

Bu sonbaharda televizyon reklamları satın alarak yurtdışından yasadışı kampanya finansmanı bu şekilde elde edersiniz. BLM için geçerli olan kısmı cesaretlendirdim – hayır kurumu ya da kampanya değil ve bu yüzden paranın nerede kullanılacağına cevap vermeyecek, çünkü bunların çoğunu aktif olarak reddedecekler, ActBlue bunu Kasım ayı için harcamak istediği herhangi bir politik anlaşma için tasarlandı.

““Gerekli olmayan” işletmeler hükümet tarafından milyonlarca işten çıkarıldı. Sessizlik. BLM der ki, “polisi koru”, Amazon, Comcast, Walmart derhal tereddüt etmeden milyarlar gönderir.” için 29 yanıt

Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 09-06-2020 16:30:52

Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-06-2020 02:15:45

Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sağolun 01-07-2020 13:19:08

Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 01:50:47

Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 18-07-2020 21:44:23

Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 21-07-2020 14:56:08

Siirt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-07-2020 01:02:29

Kayseri merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 13:17:35

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-08-2020 17:37:26

Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-08-2020 00:04:18

Iğdır merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 21:56:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir