Marjorie Taylor Green’i çevreleyen tüm şevkle, bunun başlığı kafamda yuvarlanmaya devam ediyor.

Bu sabah radyo dinliyordum ve bu kadını tartışıyorlardı. Radyo sunucusu, Sandy Hook ve 11 Eylül’ü sorguladığı için ne kadar korkunç olduğu konusunda teğet geçti. Onu bir kişi ve zekası olarak eleştirdiler.

Hepimiz 9 / 11’in berbat bir anlaşma olduğunu ve gerçekte olan şey olmadığını biliyoruz. Çoğu insan bir komplo teorisyeni olarak tuzuna değer, kalan son sorunun “kim ve neden” olduğunu bilir.

Sandy kancası üzerinde büyük bir ayrım var. Eğer onu gündeme getirirseniz, benim gibi bunun inandırıcı olmadığını söyleyecek insanlar var ve onu çevreleyen çok sayıda boşluk ve garip olay var, cevaplanması gereken yasal sorular var. Bunun diğer yüzü, duyguya ve çocuklarını kaybeden ebeveyne karşı aşırı derecede duyarsız davrandığınız için size bir kişi olarak saldırmaktır.

Her iki senaryoda da sorularınız varsa, anlatıya inanmıyorsanız, konuşmaktan korkmayın, soru sormaktan çekinmeyin. Korkunç olayları sorgulamak sizi kötü biri yapmaz. İnsanların sana bağırarak seni susturmasına izin verme. Gerçeği asla bilemeyebilirsiniz, ancak itirazda bulunmak, hizaya gelmekten daha iyidir. İnsanlar çiçek hastalığı bulaşmış battaniyeler, Reichstag yangını ve Litvanya’nın batışı hakkındaki gerçeği asla keşfedemezlerdi, insanlar on yıllardır anlatıyı sorgulamamışlardı. Gerçek eninde sonunda ortaya çıkar.

Author

14 Comments

1. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-02-2021 20:44:56

2. Erzincan dan kimler var. Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın . Slm siten inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 26

3. selamun aleyküm sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 12

5. Balıkesir merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 04-02-2021 22:21:43

6. Bu konu : ” Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 104

7. Bu konu : ” Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran edici, şukuladım , banu – 134

8. Bu konu : ” Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 492

9. Diyarbakır dan kimler var. Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 426

10. Bu konu : ” Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun , Hasan – 47

11. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

12. Rize dan kimler var. Geri itme ne kadar zor olursa, gerçeğe o kadar yaklaşırsın . Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 486

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link