gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması

covid’den önce burada olan herkes muhtemelen kafasını sallıyor. Nwo hakkında, nüfusunu azaltmak için softkill tekniklerini kullanan bir teori var … neden bunun böyle olduğunu ve yüksek yerlerdeki anti-görevlilerin insanları kendilerini daha savunmasız hale getirmeye teşvik ettiğini düşünmüyoruz.

Sanırım covid, Hong Kong protestolarını bastırmak için Çin tarafından serbest bırakıldı ve başarılı oldu, ama kontrolden çıktı ve iyi … iyi bir krizin boşa gitmesine izin verme değil mi?

“gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 88

2. Burdur merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 18:30:15

3. Manisa dan kimler var. gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması . Selam paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 214

4. Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 01:32:40

5. Bu konu : ” gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun , banu – 10

6. Bu konu : ” gerileme teorisi, softkill ile nüfus azalması ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , emin – 302

7. Adıyaman merkezden ben ziya. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-02-2021 13:43:44

8. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 22-02-2021 10:01:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link