Kategoriler
Genel

Geroge Floyd ve Kara Para Aklamanın Teşhir Edilmesi

Yeni kanıtlar, George Floyd ve Derek’in çalıştığı gece kulübünün İstihbarat / Kara Para Aklama ile bağlantılı olduğunu gösteriyor

Medya ve hiç kimse bu gerçeğe dokunmuyor veya bu bilgiyi tartışmak istemiyor. Sonuçta, hepsi de çalıştıkları gece kulübü ve ne kadar garip hakkında konuşmaktan kaçınıyor. Özellikle bir cinayet davasında, dahil olan iki kişinin kişisel veya iş ilişkileri olduğunda sorular açar ve bir soruşturmada kullanılmalıdır.

Bu dava hakkında en açık ve en balıkçıl gerçekle başlayayım. JFK ve Epstein’da otopsiyi yapan aynı adam, Floyd’un cesedini analiz eden kişidir.

Haydi başlayalım.

Ailenin onları temsil etmek için seçtiği savunma avukatı Ben Crump. Aynı para aç ve dikkat fahişe aktör, https://imdb.com/name/nm4988046/ FUCK, George Zimmerman ve Michael Brown’un 2014 yılında Ferguson isyanına neden olan ve aynı zamanda bir AutoZone yandığında uygun şekilde başlayan boktan PsyOp davalarını temsil eden avukat demek istiyorum. Tıpkı Minneapolis’teki gibi.

Neyse. Merhaba ben. Seni tekrar görmek güzel. Oh, ve haklısın, hiçbir şey mantıklı değil.

Şimdiye kadar Benjamin Crump araştırıyor. George ve Derek’in çalıştığı Meksika Cantina ve Dans Kulübü El Nuevo Rodeo’nun etrafındaki her şeyin kabataslak olduğunu keşfediyor. Muhtemelen Ben ve Daryl, finansal stratejilerini Minneapolis şehrinin tazminatlarına odaklamanın daha iyi olduğunu fark etti, çünkü bu olay Crump’ın dokunmak istemediği bir şeye çarptı.

El Nuevo Rodeo (bundan böyle ENR olarak anılacaktır) bir ön faaliyettir. Hiçbir şey göründüğü gibi değil.

ENR’nin arka plan mülkiyeti sizi LLC’lerin gölgeli bir ağına ve Omar Investments Inc. adına götürür (yaklaşık 1996).

https://twitter.com/realZiiggii/status/1266444181452525569

Biraz daha derine inin ve başka bir şey belirginleşir … Mülkiyet bir veya daha fazla ABD üç harfli ajansla bağlantı kurabilir.

Mülkiyet ağının Minneapolis’teki / çevresindeki FBI operasyonlarıyla daha önce etkileşimleri vardı. Bu şaşırtıcı değil çünkü Minneapolis Minnesota, ülkedeki diğer tüm topluluklardan daha fazla ulusal güvenlik operasyonuna sahip. Çeşitli Somali grupları izleniyor ve herkes bu güvenlik operasyonlarının ne zaman yüzeyden dışarı çıktığını görmek için bir google araması yapabilir.

Omar Investments Inc., 1996 yılından beri El Nuevo Rodeo Cantina ve gece kulübüne sahiptir. Omar Investments Inc. şirketinin ilkesi Muna Sabri’dir. 2001 yılında yakın bir akraba olan Basim Sabri, bir operasyonda FBI tarafından ele geçirildi.

… ”2001’de FBI ajanları Sabri’ye, milletvekilinin gelişimine verdiği desteği azaltmayı amaçlayan Herron’a 5.000 dolar nakit verdiğini kaydetti. Sabri daha sonra üç rüşvetten mahkum edildi ve 75.000 dolar para cezasına çarptırıldı. ” (http://www.citypages.com/news/basim-sabri-charges-councilman-abdi-warsame-with-soliciting-loan-retaliation/452567973) …

2001’de FBI müdahalesi, yakalama var. ABD güvenliğinin Minneapolis’e gömülmenin bir yolunu bulması ve Sabri’nin yol boyunca yardım etmesi için varlık yaratma noktası budur. https://m.startribune.com/minneapolis-blocks-building-permits-at-sabri-owned-village-market-mall/411665706/

Televizyonda görülen “eski kulüp sahibi” Maya Santamaria, amaçlı bir “cephe” gibi görünüyor (birincil sahibi ve operasyonların dikkatini çekmede yararlı bir yüz). Bunu göz önünde bulundurarak, görünür olaydaki / çevresindeki yanlış bilginin ölçeği, olduğu gibi korkunçtur, amaçlı yanlış bilgi katmanları ve katmanları ve halkın medyada gördüklerini kontrol etme ihtiyacı yaratır.

Daha önce söylediğim gibi, bunu oturmayı tercih ederim; ancak ilginçtir. El Nuevo Rodeo’nun muhtemelen üç harfli bir ulusal güvenlik ajansı için bir cephe olabileceğini düşünüyorsanız; ya da en azından iç istihbarat ve gözetim için değerli bir iç kaynakta, işler oldukça hızlı bir şekilde uzlaşmaya başlar.

ENR aynı zamanda kara para aklama operasyonuna benziyor. Bu çamaşır yıkama işleminin bir kısmı sahte para içeriyor gibi görünüyor. Büyük bir yazı olan bu girişim, bir ABD ajansının yerel tehditleri izlemek ve izlemek için Minnesota’daki arka plan suç ağına nasıl “sız” cevabına benziyor. Dolayısıyla, görünür olan katmanlar ve sayısız çıkarlar söz konusudur.

Memur Derek Chauvin, Mineapolis polis departmanının 19 yıllık bir gazisi. Derek Chauvin 17 yıl ENR’de çalıştı. Bu zaman çizelgesi, Derek Chauvin’i FBI’ın Basim Sabri’yi büstünden hemen sonra El Neuvo Rodeo cantina ve kulüpte iş güvenliği için göstermeye koyuyor (9-11-01’den hemen sonra intel ajanslarının neler yaptığını hatırlıyor).

Son zamanlarda – Wuhan Virüsü isabet ettiğinde gece kulübünün kapatılması gerekiyor. Uzatma ile bu, yasal operasyon tarafından sürdürülen tüm yasadışı faaliyetleri kapatır. Bir çamaşır yıkama operasyonundaki herhangi bir faaliyetin duraklatılması gerekir. ENR kulüp muhasebecisi iş kapalıyken banka mevduatı yapıyorsa, aptalca, çok şüpheli görünecektir.

Ancak bu, George Floyd’un işsiz olduğu anlamına da geliyor. İddianameye göre: https://www.documentcloud.org/documents/6933246-Derek-Chauvin-Complaint.html

Polis, George Floyd’un sahte 20 dolarlık banknotları geçmesi nedeniyle çağrıldı.

George Floyd ile etkileşimde bulunan Chauvin’in ve yanıtlayanların büyük yazı yazmaları, Lloyd’un ENR operasyonunu riske attığından endişe duyuyor olabilir mi?

“Geroge Floyd ve Kara Para Aklamanın Teşhir Edilmesi” için 14 yanıt

Elazığ merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-06-2020 14:41:55

Manisa merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:21:40

Bartın merkezden ben mehmet. Selam sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 18:39:34

Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun 03-07-2020 14:50:37

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 04-07-2020 13:13:06

Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, şukuladım 12-07-2020 04:00:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir