Kategoriler
Genel

Gezegenimizi Geri Alma Zamanı: #Freedomgate #Getinvolved #Makethisviral #Letschangetheworld!

Bu BÖLÜM 1 nın-nin 3 YAZI neyi açıklamak FREEDOMGATE neden FREEDOMGATE çok önemli ve neden dahil olmanız gerekiyor? FREEDOMGATE şimdi. İnsan ırkının geleceği bizim elimizde. Lütfen ARŞİV, PAYLAŞ ve YENİDEN DAĞITMAK bu bilgi HEMEN. Yapmama yardım et #FREEDOMGATE VIRAL!

Orijinal #FREEDOMGATE posta: https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/gcxioi/freedomgate_the_revolution_of_the_human_race_is/

Özgürlük Kapısı nedir?

Özgürlük Kapısı benim yaratımım. Temelde bir araya getirmek için bir araya getirdiğim videoların ve sunumların birikimi YÖNETİCİ ELİT KESİM ve YENİ DÜNYA SİPARİŞ GÜNDEMİ. Dünya çapında milyonlarca insan UYANDI ve dünyamızın Psikopatlar. Bunlar ŞEYTANİ ve LUCİFERE tüm dünyayı etkin bir şekilde yöneten ve kontrol eden insan grupları. bu bilgi sizin için yeniyse, lütfen bu yayının tamamını okuyun. Onun ÇOK ÖNEMLİ bu bilgiyi anlıyorsunuz.

Yönetici seçkinler kimler?

Resim yayınla

Yönetici seçkinler, dünyayı kontrol eden çok güçlü kadın ve erkeklerden oluşuyor. Onlar HÜKÜMET HAKKINDA, SİYASET ÜZERİNE, YASALARIN ÜSTÜNDE ve İNSANLARIN ÜSTÜNDE. Onlar sahip SINIRSIZ KAYNAKLAR, SINIRSIZ AĞIRLIK, SINIRSIZ GÜÇ ve sahip KISITLAMA YOK dünyanın herhangi bir yerinde neler başarabileceklerine dair. Birbirine bağlı bu ağa dünyanın her yerinden insanlar yerleştiriyorlar KÜRESEL YOLSUZLUK ve KÜRESEL CEZA AKTİVİTESİ. Enfekte oldular HER YÖNETİŞİM, içinde HER TOPLUM, içinde HER ÜLKE Dünya çapında. Güçleri, etkileri ve kontrolleri SINIR YOK. Herhangi bir kişiye veya herhangi bir ülkeye teklif vermelerini sağlayabilirler. Herhangi bir kişi veya ülke direnirse, hedeflerini göstermenin alternatif yollarını bulurlar. Eski bir söz var “Bir şeye / birine yeterince para atarsanız, tüm sorunlarınız çözülebilir” Bu insanlar tüm küresel nüfustan daha fazla servete sahiptir. Onlar ÇOK Trillionairs. İnsanlara ve kuruluşlara ödeme yapıyorlar BÜYÜK KÖPRÜLER istediklerini elde etmek için. Çok az insan direniyor. Onları destekleyen insanlar için potansiyel sonuç çok şiddetli olabilir. Diyelim ki insanlar çok gizemli şekillerde kayboluyorlar. Bu çok küçük ama çok güçlü bir grup insan KONTROL DÜNYASI İŞLERİ, BİLGİ AKIŞINI KONTROL EDİN ve NARRATİFİ KONTROL EDİN. Birçok isimle gidiyorlar:

Resim yayınla

FREEMASONLAR

ILLUMINATI

KÜRESEL ELİT

KURAL ELİTİ

% 1

DERİN DEVLET

ASKERİ ENDÜSTRİYEL KOMPLEKS

YAHUDİLER (GERÇEKTEN UYGULAMA DEMONİK OCAK SATANİK UYGULAMALARI VE SİYAH BÜYÜSÜ)

Siyonistler

SÜRÜNGENLER

Bu KÜRESEL MAFYA, bu ÖLÜM KÜLTÜRÜ, bir piramidinkine benzer bir hiyerarşi yapısına sahiptir. Piramidin zirvesindeki% 1’in% 1’i, tüm kültün kontrolü ve sorumlu olanlarıdır. Planları ve dünya için karanlık gündemleri, altlarında bulunan pyamrid’in hizmet veren sektörlerini filtreliyor. Onlar KUKLA MASTERLERİ toplumdaki tüm ipleri perdenin arkasından çeken

Resim yayınla
Resim yayınla
Resim yayınla

Bu çok az ama güçlü insanlar toplumun dayandığı temelleri yarattılar. Toplumu bir kutu olarak düşün. Dünya hakkında bildiğiniz her şey bu kutunun içinde var. Bu kutunun içinde okulda öğretilen her şey var. Bu kutunun içinde gerçek olduğunu düşündüğünüz her şey var. Toplumun toplumu yapan toplumun tümü bu kutunun içindedir:

EĞİTİM SİSTEMİ

Size sadece okulda bilmenizi istediklerini öğretirler.

TIBBİ SİSTEM

Daha iyi olmanın tek yolunun sahip oldukları ilaçları ilaç şirketlerinden satın almak olduğuna ikna ediyorlar. Tedavi edilen bir hasta bir müşteri noktasıdır.

Resim yayınla

BİLİM

Onlar bize öğretilen her şeye aykırı ileri bilim bilgisini gizlerler. Onlar sahip BEDAVA ENERJİ cihazlar veya SIFIR NOKTASI enerji. Yine de tüm bu teknolojileri sizden mi saklıyorlar? Her şey gizli patentlerde ve siyah projelerde satın alınır ve gizlenir ve kasıktan kasıtlı olarak saklanır. Bilim adamları gizlilik içinde yemin ediyorlar ve çalışmaları hakkında konuşurlarsa gag emirleri verdiler mi? PERİYODİK TABLODA OLMAYAN VAR OLAN DİĞER ELEMANLAR VAR. Bu unsurları bilmenizi istemiyorlar çünkü bunlar gizli siyah projelerde ve gizli uzay programında kullandıkları unsurlar. Bu, dışarı çıkmak istemedikleri bilgi türüdür çünkü yarattıkları dünyayı tamamen paramparça eder ve ona bağımlıdırlar.

Resim yayınla

GİZLİ MEKAN PROGRAMINDA KULLANILAN TR3B UZAY GEMİSİ. BÜTÜN VERGİLERİNİZ İÇİN ÖDENEN VE VERİLEN TÜM.

Resim yayınla
Resim yayınla

TÜM BU TEKNOLOJİ DÜNYANIN İNSANLARINA CİDDİ YARDIMCI OLABİLMEKTEDİR, ancak İNSAN YARIŞI Yoksulluk Bilincinde Yaşarken, Bizden Saklıyız.

YASA

Yargıçlar yasayı yok eder. Birçok hâkim, çok önemli mahkeme davalarının sonucunu kontrol etmek için cezai faaliyetlerde bulunur ve mali rüşvetlerde çok para öder.

ASKERİ

Hükümet orduyu dış politika uygulamak için kullanılacak piyonlar olarak görüyor.

Resim yayınla
Resim yayınla

SİYASET

Politika sadece ÜCRETSİZ SEÇİM. Kime oy verdiğiniz önemli değil HÜKÜMET DAİMA GİRİR. İÇ Çember hükümetin ASLA DEĞİŞTİRMEZ. Politikacılar değişir ama şovu kontrol eden ve yöneten insanlar neredeyse hiç değişmez.

Resim yayınla
Resim yayınla

ARKEOLOJİ

Savaşın kazananları tarih kitaplarını yeniden yazdılar. Size gerçek olarak kabul ettiğiniz bir tarih verdiler çünkü toplumun size asla yalan söyleyeceğini düşünmüyorsunuz. Dünya çok gelişmiş bir medeniyettir. Bu, ATLANTIS, LEMURYA ve MU’NIN İÇERİĞİ. Kalifikasyonunuzu bu alandan almadıkça nitelikli bir arkeolog olamazsınız. KONTROLLÜ ARKEOLOJİK KURUM tarihin gerçekten nasıl olduğunu söylediklerinin dışında kalan herhangi bir şey hakkında konuşursanız, size hiçbir zaman lisans vermeyecektir. Bu olarak bilinir YASAK TARİH.

Dünya ANTİK ENERJİ HATLARI içinden geçen LEY HATLARI. Gezegendeki tüm antik megalitik alanlar, Ley hattı ağı üzerinden tüm gezegene güç sağlamak için kullanılan evrenden serbest enerjiden yararlanmak için kullanılır. Piramitler, taş henge ve diğer megalitik alanların tümü Ley hatları ile birbirine bağlıdır. Tüm bu bilgiler bilerek gizlenmiştir.

Resim yayınla

DİN

Din 10.000-20.000 yıl öncesine dayanır. Karbon tarihleme dünyanın bittiğini kanıtlıyor 500 MİLYON YILI ESKİ. Dinden önce gezegende neler vardı? Vatikan 54 MILES gizli arşivlerin tüm bu ileri teknolojiyi halktan gizledikleri yeraltında. 54 MILES !!!

Resim yayınla

BANKACILIK

Bankacılık dünyasının% 1’i küresel manipülasyonun gerçek beyni. Savaşın her iki tarafını da KAR ve fiziksel olarak nüfusu korumak zorunda olmadıkları parayla faiz almak, borçları hiç bitmeyen döngüleri sürdürüyor. Tüm bunlar dünyayı yoksulluk bilincinde ve köleleri sistemde tutmak için tasarlanmıştır. Toplum, insanların faturalarını karşılayacak kadar para kazandıkları, ancak hiçbir zaman hayatın herhangi bir yerine gidip borçtan kurtulamayacakları şekilde tasarlanmıştır.

Bize bunu verdiler MALZEME YAŞAM, GERÇEK TV ve ÜNLÜ KÜLTÜR bizi gerçeklerden uzaklaştıracak ve bizi ne kadar kopardıklarını anlamamızı engelleyecek ve BİZİM ÖZGÜRLÜKÜMÜZÜ ve TEMEL İNSAN HAKLARI.

Resim yayınla

Toplumun tüm bu sektörlerinin ortak noktası nedir? TÜM KONTROLLÜ KURUMLAR VAR. Bunun kabul edip edemeyeceğiniz bir şey olup olmadığı kendi başınıza karar vereceğiniz bir şeydir. Tüm bu sektörler akıllıca tasarlanacak ve kontrol edilecek. YANILSAMA halklarda toplumun temellerinin kusursuz olduğunu düşünür. Kendi içinde toplum mükemmeldir ve toplumun size verdiği kutunun dışında hiçbir şey yoktur. Bize verdikleri gerçekliğin dışında kalan her türlü bilgi SAHTE HABERLER veya KOMPLO TEORİSİ.

Resim yayınla

KOMPLO TEORİSİ tarafından geliştirilen bir terimdi CIA kitlelerin gerçeği algılamasını kontrol etmek. Onun ZİHİN KONTROLÜ, sade ve basit. John F Kennedy (Amerika Birleşik Devletleri Eski Başkanı) suikaste kurban gittiğinde halk hükümetlerin resmi hikayesine inanmadı. Hükümet, MODA SÖZCÜK halkın hakikat algısını kontrol etmek için kullanabilirlerdi. Herhangi bir haber muhabiri veya kuruluşu KRİTİK hükümet hikayesinin kısa sürede KOMPLO TEORİSYENİ. Bu kelime daha sonra tekrar tekrar MEDYA tekrar tekrar ve tekrar tekrar PEKİŞTİRMEK insanlarda kelime akılları. İlişkilendirdiler KOMPLO TEORİSİ beğenileriyle ÇILGIN ve Deli insanlar.

Şimdi insanlar kelimeyi duyduğunda “KOMPLO TEORİSİ” otomatik olarak kapanır ve kendilerine sunulan bilgileri reddederler. KOMPLO tanım gereği sadece “bir veya daha fazla kişi tarafından başkalarına ciddi zarar vermek için düzenlenmiş gizli bir plan”. Bu kadar başarılı oldular ZİHİN MASAJLARI KONTROL ETMEK insanlar kelimenin ne olduğunu anlayamıyor KOMPLO demek. Dönem SAHTE HABERLER nedeniyle yaratıldı PIZZAGATE skandal. Kitlelerin gerçeğin algılanışını kontrol etmek için yeni bir kelime kelimesine ihtiyaçları vardı, çünkü halkın ne kadar gerçek olduğunu anlamalarından taşınırlar PIZZAGATE dır-dir. Böylece SAHTE HABERLER. PIZZGATE cumhurbaşkanlığı seçimlerinden hemen önce Kasım 2016’da kırıldı ve google trendleri terimi kanıtladı SAHTE HABERLER aynı zamanda anaakım medyada dolaşıyordu.

Resim yayınla

Yeni Dünya Düzeni Gündemi nedir?

Basitçe söylemek gerekirse bir KÜRESEL GÜNDEM için KALIP ve SHAPE uygun dünya YÖNETİCİ ELİT KESİM veya kontrol altındaki kişiler. Eş zamanlı olarak kendilerinden maksimum kâr sağlamak için dünyayı değiştiriyor ve şekillendiriyorlar SIYIRMA hepimizin bizim TEMEL HAKLAR ve ÖZGÜRLÜKLER. Çektiler ve düzenlediler 911 – İKİZ KULELERİN SALDIRISI 2001 istilasını meşrulaştırmak için ORTA DOĞU çok miktarda hasat etmek KAR savaştan MERKEZ BANKALARI KUR bu bölgelerdeki ekonomiyi kontrol etmek ve TERÖR ÜSTÜNDE SAVAŞ SAVAŞI dünya çapında. Toplumda olan hiçbir şey sadece bir tesadüf ya da tesadüf değildir. Her şey bu kötü canavarlar tarafından planlanır ve düzenlenir. HER ŞEYİ KONTROL EDİN.

Resim yayınla

1. bölümü okuduğunuz için teşekkür ederiz. Çok yakında PARTS 2-3’ü düzenleyeceğim ve ekleyeceğim için bu gönderiyi kontrol etmeye devam edin! Şimdilik orijinal #FREEDOMGATE tüm ayrıntıları burada özetleyen yayın: https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/gcxioi/freedomgate_the_revolution_of_the_human_race_is/

“Gezegenimizi Geri Alma Zamanı: #Freedomgate #Getinvolved #Makethisviral #Letschangetheworld!” için 42 yanıt

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, saolun 14-05-2020 11:15:57

Yalova merkezden ben Aylin. Mrb web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:16:01

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 11:16:11

Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:16:16

Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 23:52:43

Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 22-05-2020 09:50:57

Sakarya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 09:50:59

Antalya merkezden ben ziya. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 05-06-2020 19:24:12

Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 11-06-2020 23:10:44

Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler 22-06-2020 03:00:41

Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 04:25:21

Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 12-07-2020 18:33:41

Tokat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun 15-07-2020 12:20:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir