Gerçek olduklarına dair herhangi bir kanıtımız var mı? Sanki onları kendin için dürüst bir şekilde görmüşsün gibi. ve gökyüzünde parlak bir ışığı kastetmiyorum, yakın ve kişisel demek istiyorum. bir şey var olmak için ‘ay’dır, ancak diğeri bir anüsün adını taşıyan bence saçma

gönderen … a2b2number1fan
[comments]

Author

20 Comments

1. Yozgat merkezden ben . Merhabalar web siteniz valla mükemmel, saolun 08-03-2021 16:43:34

2. Niğde dan kimler var. Gezegenler . selamun aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 110

3. Bu konu : ” Gezegenler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 168

4. Bu konu : ” Gezegenler ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 41

5. Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Tokat merkezden ben memo. Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 08-03-2021 17:22:44

7. Bursa dan kimler var. Gezegenler . Slm sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 466

8. Malatya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-03-2021 03:41:21

9. Bolu merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, tebrikler 09-03-2021 13:18:46

10. Van dan kimler var. Gezegenler . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 129

11. Bu konu : ” Gezegenler ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 304

12. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Gezegenler . Selam sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 472

13. Bu konu : ” Gezegenler ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 359

14. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım

15. Şanlıurfa dan kimler var. Gezegenler . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 439

16. Sinop dan kimler var. Gezegenler . Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 283

17. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

18. Siirt merkezden ben hatice. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 09:23:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link