Saf spekülasyon. Epstein’ın ilk olarak (öldürülmesi, intihar etmesi, gizlice serbest bırakılması, her neyse) sadece Ghislaine’e hitap edebilmesi için ilgilenilmesinin nedeni mi? Neden önce onunla daha sonra onunla ilgileniyorsun? Elbette onları tutukladıklarında ya da o sırada Paris’teyken ikisini de alabilirlerdi, ikisini de tutuklamak için eyalet tarafına gelene kadar beklediler. Epstein’ı içeri aldıklarında her ikisinde de bol miktarda kanıt olduğunu hayal ediyorum. Plan, başından beri onu yoldan çekip sonra onunla ilgilenmek miydi? Eğer öyleyse, nedeni nedir?

Author

25 Comments

1. Ankara merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım 01-01-2021 10:25:45

2. Kırıkkale dan kimler var. Ghislaine . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ali – 256

3. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım

4. Karaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-01-2021 10:37:15

5. Afyon merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 04-01-2021 11:37:54

6. Ordu dan kimler var. Ghislaine . Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , banu – 498

7. Bu konu : ” Ghislaine ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, tebrikler , ali – 331

8. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım

9. Afyon dan kimler var. Ghislaine . Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 82

10. Bu konu : ” Ghislaine ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım , ali – 33

11. Elazığ dan kimler var. Ghislaine . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 413

12. Iğdır dan kimler var. Ghislaine . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 370

13. Bu konu : ” Ghislaine ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 74

14. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

15. Düzce dan kimler var. Ghislaine . Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 176

16. Çankırı dan kimler var. Ghislaine . selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, saolun , ziya – 339

17. Karabük merkezden ben ali. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-02-2021 13:10:57

18. Yalova merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-03-2021 16:44:07

19. Tokat merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 20:22:17

20. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-03-2021 11:39:51

21. Tunceli dan kimler var. Ghislaine . Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 97

22. Bu konu : ” Ghislaine ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 370

23. Malatya dan kimler var. Ghislaine . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 321

24. Sinop merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler 29-03-2021 12:47:31

25. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link